2040076.maxell66_a (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre. A vevő a termék leütését követően majdnem egy hét után jelentkezett és ezek után kért még egy hét fizetési haladékot, megígérte, hogy biztosan utal és keresni fog. Miután lejárt az egy hét nekem kellett e-mailt írnom, de már erre nem kaptam választ, így utalást sem. Megbízhatatlan, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gabi972 (5458) (Eladó)
Semleges
2012.03.12. 14:18:46
1541723498
Közel másfél hónapja vásárolta a terméket, sajnos azóta nem sikerült elutalnia a vételárat, nagyon sok levelet írtam, válaszolni nem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kulcsareva78 (614) (Eladó)
Negatív
2011.11.27. 22:22:51
1484748863
A vevő kért 2-3 hét fizetési határidőt,amit természetesen elfogadtam,aztán másfél hónap múlva több levelet is írtam amire még mai napig sem kaptam választ,a terméket ismét meghirdetem,a vevőt nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Meg bízható kedves vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
solyaorsolya (315) (Eladó)
Pozitív
2011.08.17. 13:03:15
1470586252
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást, megbízható, gyors, kedves vevő++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
