20410366.Bebibogyo73 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A licitáló egyetlen alkalommal jelentkezett, amikor megjelölte, hogy postán kéri a terméket. Többszöri felszólításra sem fizetett és nem is válaszolt, így nem lehetett más az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.madlina13 (404) (Eladó)
Negatív
2014.03.05. 07:43:20
1861712159
A 4 db értékeléssel rendelkező kedves vevő letámadott /126db pozitív értékelésem van jelenleg vagyis kicsivel tapasztaltabb vagyok nála/ és alpári módon jelezte, hogy használhatatlan telefont küldtem, és vagy utaljam el az árát, vagy küldjek új aksit is hozzá..Érdekes, mert minden holmit kipróbálok postázás előtt, és a készülékről bekapcsolt állapotban is tettem fel fotót, ami bizonyítja, hogy működött.Ilyen vevőt senkinek sem ajánlok!!!!Ráadásul fillérekért nyerte meg a telót,1ft-ra tettem fel.
Másik fél: ha annyira profi az elado ahogy mondja akkor legalább ki kellett volna probálni vagy akkor ha jó akkuval küldted akkor a postán kicserélték vagy engem nézel hülyének
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2013.03.26. 22:48:58
1720815578
Köszi mindent, csakis+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lilienn_a (1256) (Eladó)
Pozitív
2012.02.16. 18:33:49
1547912288
Kedves, pontos megbízható. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pckirakat (1243) (Eladó)
Pozitív
2012.02.16. 10:17:53
1547198957
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katicababa (921) (Eladó)
Pozitív
2012.01.04. 14:45:24
1525920359
Köszönöm vásárlását!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
