GabiN1_a (27) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ricsike78 (1052) (Eladó)
Pozitív
2013.10.28. 20:38:39
1812660719
Köszönöm a vásárlást,minden rendben ment!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.PinkAngel77 (475) (Eladó)
Pozitív
2013.07.30. 08:39:41
1768534121
Köszönöm az értékelést de ki hagytad hogy 06.20-án ütötted le és gondolkodtál a személyes átvételen és én saját pénzemen megelőlegeztem és megrendeltem a terméket 07.11.-én érkezett be az utalás és 07.10.én elsőbbségivel postáztam neked, a plusz költséget is én álltam.Szóval csak ennyire vagyok rugalmas.De már megszoktam hogy ha a kisujjam nyújtom a karom is kell.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
***** Köszönöm a vásárlást, minden rendben lezajlott. Ajánlom. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.misimokus40 (354) (Eladó)
Pozitív
2013.01.28. 08:28:24
1685770052
Ezúton is köszönöm szépen a vásárlást.Csakis ++++++++++++++++ Ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK. Gyors, korrekt, megbízható partner. A termék nagyon jó, a leírásnak tökéletesen megfelel (szép, hibátlan, tiszta). Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alexa700 (1170) (Eladó)
Pozitív
2012.12.12. 06:37:26
1667208368
Pozitiv, de lehetne negativ is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönjük szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Minden tökéletesen rendben zajlott, másoknak is szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül gyors,pontos vevő.Ajánlom,és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bambinobabafutar (906) (Eladó)
Pozitív
2012.11.16. 09:15:28
1662725828
maximálisan +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze az adás -vétel, mert sajnos rossz méretet adtam meg. a Partner korrekt, együtt működő, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jó méretet adtam meg a cipőnek, így kicsi lett sajnos :-(Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisshenrietta (693) (Eladó)
Pozitív
2012.10.25. 09:01:20
1649849375
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GyMTunde (1581) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 11:41:36
1649250800
Villámgyors partner, szívesen ajánlom másoknak is:-) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GyMTunde (1581) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 11:41:36
1649240330
Villámgyors partner, szívesen ajánlom másoknak is:-) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GyMTunde (1581) (Eladó)
Pozitív
2012.10.15. 11:41:35
1649287217
Villámgyors partner, szívesen ajánlom másoknak is:-) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást és a gyors utalást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos, nagyon megbízható vásárló. Szívesen látlak máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nikolett34 (708) (Eladó)
Pozitív
2012.03.06. 10:39:29
1494392618
Gyors, kedves és korrekt vevő:) Mindenkinek ajánlom:) Sok: ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozsaszint (1630) (Eladó)
Pozitív
2011.11.06. 22:38:40
1480600434
Az ilyen korrekt, megbízható, kedves vásárlókat bármikor szívesen visszavárom :) Nagyon köszönöm! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, gyors partner. Köszönöm szépen a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vásárló ! Mindenkinek csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bbarbara33 (64) (Eladó)
Semleges
2011.10.21. 15:47:13
1485201011
Háromszor mértem meg a belső talphosszt mérőszalaggal!!!, mert úgy gondolom pontos méretet csak így lehet megadni(és nem feltétlenül szívószállal, ami miatt a kedves vásárló UTÓLAG reklamált!!!)Érdekes, hogy eddig még mindenkinek jó volt a megadott méret... Végül még csak annyit, hogy elég hosszú ideig tartott az aukcióm, ha annyira ragaszkodott volna a vevő a szívószálas méréshez, akkor azt még a leütés előtt kellett volna kérni, ez meg az én jó tanácsom a jövőre nézve...................
Másik fél: 15 cm-t mértél a lányom lába papíron mérve 15,2 és nagyon nagy lett a cipő. Ez valamit jelent :-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meseauto1 (1025) (Eladó)
Pozitív
2011.10.10. 14:55:53
1477107368
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabolcs444 (1484) (Eladó)
Pozitív
2011.10.08. 10:19:06
1476857040
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Ajánlom mindenkinek! Gyors,pontos,megbízható!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1029883.kingacska04 (625) (Eladó)
Pozitív
2011.09.17. 17:02:13
1473162233
Minden rendben gyors pontos kiváló vásárló csakis ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én nem vagyok túl nagy igényű ember nekem szép állapotú a cipő továbbra is,de belekötni mindenbe lehet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Biztos nem jó a centim. :) Egyébként minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomplatz75_a (1009) (Eladó)
Pozitív
2011.09.07. 11:02:19
1471493980
Minden rendben volt,köszönöm a vásárlást!Maximálisan megbízható,kedves vevő!!Ajánlom+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
toth-erzsebet (135) (Eladó)
Pozitív
2011.09.05. 15:07:08
1473458927
Gyors, kommunikatív, korrekt, vásárló. Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yasmeen1_a (264) (Eladó)
Pozitív
2011.08.28. 21:54:06
1471832586
Megbízható kedves és rugalmas vevő!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11025316.asussasa (1620) (Eladó)
Pozitív
2011.08.26. 20:46:53
1472004721
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
