raje011 (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
joevarga60 (1239) (Eladó)
Semleges
2015.01.05. 06:18:16
2006528189
Én azért minősítem:A telefont 1 hónapja személyesen vette át.Nem tetszettek neki a telefonon látható kopásnyomok.Mondom,2900 forintért mit várt? Elmondtam neki,hogy nem árultam zsákbamacskát,az aukciónál 5db nagyfelbontású kép van most is felöltve. A telefon minden oldaláról le van fotózva ki- és bekapcsolt állapotban is.Ennek ellenére ott a helyszínen felajánlottam neki,h nem kell elvinnie,ha nem Akarja. Elvitte.Most egy hónap múlva pedig semlegessel zárt. Van akinek nem lehet jót tenni...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kondgabesz (268) (Eladó)
Pozitív
2011.11.04. 09:57:19
1487219741
Korrekt megbízható, ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves ,kapcsolattartó vevő! Örülök ,hogy én adhatom az első POZITÍV értékelést millió hasonlót kívánok! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
