2079036.bori14_a (3) 63.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szupra25 (2059) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 10:15:53
1495193954
Minden ok köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csalari48 (3920) (Eladó)
Pozitív
2012.03.06. 19:35:49
1476025762
++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször kerestem nem jött rá válasz, e-mailt küldtem neki, telefont se vette fel !!! Sajnos ez NEGATÍV !!! -----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri telefon, illetve e-mailen történő megkeresés ellenére, a vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ikrekketto (98) (Eladó)
Pozitív
2011.10.18. 19:34:33
1481697302
Minden rendben. Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyerekcipoeu (125) (Eladó)
Pozitív
2011.10.17. 21:06:40
1486033157
Köszönöm a vásárlást, minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
klarisz11 (172) (Eladó)
Pozitív
2011.10.05. 00:12:04
1484839598
köszy ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő minden szükséges adatot megkapott az utaláshoz! Sem mail-en sem máshogy nem próbált keresni! Ezek után ad egy értékelést miszerint nem vagyok elérhető! Talán, meg kéne próbálni felvenni a kapcsolatot és sikerülne! Ha meggondoltad magad csak jelezned kellett volna! Nem valótlant állítani! Rajtad kívül mindenki elér!!! Sajnálom, de ez NEGATÍV!
Másik fél: négy napig kikapcsolt telefont hivogattam.Remélem nemkellett volna utalnom úgy,hogy nem beszéltünk?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom hogy így alakult, de többszöri ígéret ellenére sem érkezett meg a vételár, én úgy gondolom megértő voltam, mégegyszer sajnálom, a csomagot újrahírdetem!!!Azért nem adok negatívat mert legalább jelentkezett, de az adás-vétel nem jött létre!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bebeszabi (190) (Eladó)
Pozitív
2011.09.25. 08:57:18
1475662460
Minden rendben volt, ajánlom bátran mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható, rugalmas partner! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
