nyunyko (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pakkadomanybolt (5202) (Eladó)
Pozitív
2018.06.07. 13:59:44
2627067944
Minden rendben volt!Megbízható vásárló!Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kranitz332 (1735) (Eladó)
Negatív
2016.03.23. 04:27:21
2203656923
A kedves vásárló,váll méretet kért.Megírta,hogy,41cm-nek kellene lennie,hogy jó legyen neki. Lemértem és megírtam,hogy kisebb,mint 41cm. Azt mondta,nem gond bele préseli magát! Erre ő ad nekem semlegest.
Másik fél: Szerintem korrektül minden pozitívum is szerepel benne. Ha a vatara nem szorgalmazza az értékelést el is tekintettem volna, de a tények tények maradnak: A feltűntetett "S" méret nem felel meg a beleírt XXS!! méretnek, 40cm nem 38 cm. Fotóval igazolható.
A semleges visszajelzés pedig nem negatív visszajelzés. Az árut azonnal fizettem, átvettem, magán e-mailben jeleztem a problémám, nem értem a dühből nyomott negetív értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévesen licitált a termékre. Nem felelt meg a mérete.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
GreenBikeTeam (263) (Eladó)
Pozitív
2012.05.07. 16:17:14
1569455354
Minden rendben, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható Vevő! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xxBeaxx_a (1687) (Eladó)
Pozitív
2011.09.21. 17:25:09
1478489084
Minden rendben volt! Kedves, megbízható vásárló! Bátran ajánlom. A csomagot ma feladtam. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
