216756.mekkike (-23) 18.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
termeszetfilm (34) (Eladó)
Negatív
2009.03.23. 08:59:38
126450121
Ez egy gazember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Gazember a vevő, csak szórakozott.Ez egy beteg. Csak azt nem értem, hogy a vatera miért hagyta még "bűnözni" 1 hónapig...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mocskos kis hazug szemetlada senki ne vegyen tole semmit!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak azt tudom irni mint a többiek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehetett felvenni a kapcsolatot vele. Az értékeléseit nézve egy csibész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lightland_a (314) (Eladó)
Negatív
2009.02.22. 23:28:26
122848798
te kis majom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.'csővi t enyerted meg de sajnállom már nincs meg ha neked egy másik meg felel tudok adni ha nem akkor csak sajnálom amik meg vannak még ATI rage 128 pro"G4+miln16" G2+ DMILA8 " ' - ennyi volt az egész kommunikációm a sráccal, többé nem sikerült elérnem őt. Én is sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Értelmetlen válasz, nem elérhető. Csak szórakozik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mást nem adhatok, de no comment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lehetettlen kapcsolatba lépni vele csak szórakozik a vaterán. Az ilyet ki kel tiltani erre is oda kellene figyelni, akinek ennyi negativ van, van ok a kitiltásra
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett az áruért és nem volt elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Leírták előttem, nem ragozom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem létező adatokat adott meg. Nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Türelmes, jó arc!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mobilestar_a (96) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 19:43:53
126977419
Csatlakozom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy komolytalan személy aki másokkal szórakozik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VipTechnika (5528) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 10:48:25
127566987
A vevő adatai nem megfelelőek, kapcsolatteremtés lehetetlen! MÉRT NEM TÖRLIK? Bezzeg ha én linkelek egy Drivert a már eladott notebookomhoz akkor az egész aukciót törlik a rendszerből!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ez egy buz.i k.ocsog. Bocsanat a kifejezesert, de az.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jbornemissza (224) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 05:03:55
127501506
A vevő, Bíró Gyula láthatatlan, eredeti humorral rendelkező licitáló, nem kíván vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jbornemissza (224) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 05:02:52
127501505
A vevő, Bíró Gyula láthatatlan, eredeti humorral rendelkező icitáló, nem kíván vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jbornemissza (224) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 05:02:08
127501548
A vevő, Bíró Gyula láthatatlan, eredeti humorral rendelkező icitáló, nem kíván vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.jbornemissza (224) (Eladó)
Negatív
2009.02.12. 05:00:59
127661384
A vevő, Bíró Gyula láthatatlan, eredeti humorral rendelkező icitáló, nem kíván vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inkorrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő elérhetetlen. Kérem a vaterát a hirdetési összeget jóváírni szíveskejen. Nevetséges az ügy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.lecterdoctor (393) (Eladó)
Negatív
2009.02.11. 15:07:56
124444384
A vevő egy SZÉLHÁMOS. Írt mailt, de nem lehet belőle kimenni, a megadott telefonszám nem működik. Tisztelt Vatera az ilyeneket miért nem törlik a rendszerből??? Bezzeg ha egy normális felhasználó véletelenül ír egy rossz szót máris warn-t kap. Gratula!!!!!! Úgy fog működni a Vatera is mint az egész ország????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vigyázat, CSALÓ! Csodálkozom, hogy a VATERA rendszerében ellenőrzés nélkül lehet a korábbi hiteles (ellenőrzött) adatokat megváltoztatni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hát igen! Csatlakoznék az előttem lévőkhöz. Értlmet emailek. Kapcsolat teremtésre alkalmatlan. Bizonyára egy vetértárs volt a piactéren.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem létező adatokat adott meg. Nem jelentkezett az áruért. E-mailemre válaszolt, amelyben a szöveg teljesen értelmetlen, a nevét itt sem adta meg, ellenben adott egy telefonszámot, ami persze nem az övé. Így nehéz egy üzletet lebonyolítani. Közel egy éve vagyok a Vaterán, de ilyen negatív élményem még nem volt. Remélem nem is lesz. A hiredetésem újra aktiválásáért nem szeretnék fizetni, hiszen úgy tűnik símán becsaptak, "mekkike" csak játszott egy jót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megadott email címre írtam,elolvasták,nem reagáltak csak egy értelmetlen szövegű mailt kaptam(össze függéstelen szavak),illetve a megadott telefonszámon előfizető nem kapcsolható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ezt az üzenetet kaptam emailon tőle: "jupika1 06 30 9242424 tisztelettel ödvözlöm jupikát a törölt ickiket rakja vissza ami nem avatárához köti azon kivül mindet a VATERA csapata nem törölheti a VATERÁN kivüli icki neveket jogilag sem a vaterárol ki tilthat de nem nyulhat bele máshol lévö icki nevekbe" A telefon szám, amit emailon megkaptam egy ismeretlent zaklat és a mai napon többször hívták (tuk) fel. A hírdetés aktíválásáért nem szeretnék ismét fizetni, mert áldozat lettem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.309017.edynr01 (117) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 21:26:12
127940451
Egyetértek az előttem szólókkal! Csalókkal ki!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Állítólag mégsem kell annak akinek szánta... Érdekes módon ahogy látom több embernek is több termékét leütötte a minap és egyikért sem jelentkezik.... megadott telefonszáma nem valós, de egyetlen pozitivum hogy emailre legalább reagált, amiben a fenti "felettébb kimerítő" infót adta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő adatai nem voltak megfelelőek, a kapcsolatfelvétel lehetetlen, az illető egy szélhámos csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem létező adatokat adott meg. Nem elérhető. E-mail címére írva válaszban más telefonszámát adta meg, aki nem is tudott az egészről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő FIKTÍV! Adatok KAMU! NEM IGAZI FELHASZNÁLÓ!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:56:42
125941616
biro gyula egy csalo es kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!! Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!! Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:56:12
127826262
biro gyula egy csalo es kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!! Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!! Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:55:43
123810994
biro gyula egy csalo es kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!! Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!! Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:54:22
126974972
biro gyula egy csalo es kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Biro . Gyula egy csaló, vigyazatt csaló!!!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:51:37
126974964
Sz. Gyula egy nagy csaló! kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csaló, vigyazatt csaló!!!Kistimike_a (257) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 13:50:54
126974970
kernem a vaterat, hogy az ilyen piti csalokat, azzonal zarjak ki a vaterrol! De meg ma!!!!!!! Telefonon beszeltem vele, es inkabb nem ragoznam hogy mi volt! Surun ajonalom hogy keruljek el, ha a penzuket es az idelyuket megakarjak sporolni!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csaló, vigyazatt csaló!!!Minden rendben, a megbeszéltek szerint zajlott! Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha kissé nehézkesen is, de az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
390290.ijblo (3114) (Eladó)
Pozitív
2009.01.25. 20:10:08
116163979
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyati75 (1025) (Eladó)
Pozitív
2009.01.17. 09:17:45
119168753
gyors, korrekt, csak ajánlani todom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
370460.vpp71 (363) (Eladó)
Pozitív
2007.10.16. 19:48:20
39179541
Maximálisan korrekt...ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
370460.vpp71 (363) (Eladó)
Pozitív
2007.10.16. 19:47:57
39179542
Maximálisan korrekt..ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
