gumimaci81_v (5) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.m83szilvia_v (104) (Eladó)
Pozitív
2009.03.25. 13:45:48
122625717
minden rendben volt ajánlom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megállapodásunk szerint történt korrekt vásárló ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VATER HIBÁJA VOLT HOGY NEM KAPTAM MEG A PONTOS EMAIL CÍMET. A VEVŐ KORREKT VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A VATER HIBÁJA VOLT HOGY NEM KAPTAM MEG A PONTOS EMAIL CÍMET. A VEVŐ KORREKT VOLTAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A VATER HIBÁJA VOLT HOGY NEM KAPTAM MEG A PONTOS EMAIL CÍMET. A VEVŐ KORREKT VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A VATER HIBÁJA VOLT HOGY NEM KAPTAM MEG A PONTOS EMAIL CÍMETAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vásárló, mindnkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Vásárló, gyors kapcsolatfelvétel és fizetés. Bátran ajánlom mindenkinek! Csak így tovább, üdv. a Vaterán! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
