csalinga7 (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, hogy semlegest kell adnom. Nincs más választásom, mert a Vatera többször is küldött már nekem figyelmeztetést, hogy adjak értékelést. Nem szívesen értékelek semlegest, de vártam 2 hónapot és többszöri e-mailemre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez az első negativ értékelésem de úgy gondolom,hogy legalább válaszra kellene méltatni szerencsétlen eladót ha már egyszer leütöttem a terméket.A "vevő " csak a cimét küldte el de utalni nem akart már.Többet nem tudtam elérni,semmire nem reagál.Nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.34584.Froni77 (168) (Eladó)
Pozitív
2008.03.14. 08:23:48
51941763
Minden rendben ment! Megbízható, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vevő megértését, sajnos a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig ő azt érdemelne. Korrekt, kedves, szimpatikus, türelmes!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az általam kínált termék egy ismerősömé volt, aki átvágott engem. Így hibáztam.Köszönöm a vevő megértését, sajnos a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig ő azt érdemel. Korrekt, kedves!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem vagyok megelégedve a "vevővel"! Több e-mailt,sms-t,telefonhivást kezdeményeztem részére.Választ nem kaptam.Kb 2 hét után sem jelentkezet.Az árut ujra meghirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vásárló, a problémáját megértettem. Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Kedden utalom a pénzt, és kérném az övet, ha még van!
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom minden Vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom minden Vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden Rendben!!Ajánlom mindenkinek!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hillbilly_a (167) (Eladó)
Pozitív
2008.01.24. 19:10:25
49236974
Minden rendben zajlott, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves figyelmes korrekt partner POZITIV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves figyelmes korrekt partner POZITIV
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő figyelmetlen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmét elkerülte, hogy a terméket személyesen, készpénz fizetéssel kívánom eladni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden renben zajlott.Megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, örülök hogy sikerült az első adásvétel, csak így tovább!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
