babaamira01 (2) 58.33% felhasználó összefoglaló oldala

58.33% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
58.33% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 7 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 5 6 adásvétel
0 0 13 14 adásvétel
Lakhely: Mosonmagyaróvár
Regisztráció dátuma: 2011.10.19.
Utolsó belépés: 2011.11.15. 17:08
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

pbor51 (1542) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.02.21. 04:16:15

Termékkód

1494654299

Korrekt partner, ajánlom!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

parazska (2946) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.12.29. 07:41:22

Termékkód

1502265872

Minden rendben zajlott,nagyon kedves,gyors,pontos es kapcsolattarto vevo volt,csakis+++++++++;)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

NemAdomFel2 (130) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.12.22. 21:25:47

Termékkód

1502413319

Nagyon szépen köszönjük az adományodat!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

onlinestore29 (420) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.15. 13:13:08

Termékkód

1506887036

Vártam, mondta hogy befizeti az összeget de ez nem történt meg, nem tudtam tovább várni, sajnálom, egyébként kedves rugalmas, kár hogy nem jött össze.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Eledrea (81) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.13. 22:58:40

Termékkód

1506524639

Elfogadtam,hogy 3 hét múlva tud csak utalni, időközben láttam,h inaktívvá vált (gondolom mert akkor már mínuszba mentek az értékelései). Erre írtam neki,h biztos átveszi-e a ruhákat, kaptam egy 1 mondatos választ, hogy persze. Letelt a 3 hét, semmi. Megint írtam neki, azt mondta utal, mert kellenek neki a ruhák. Nem utalt. Írtam neki megint, erre már nem jött választ. Megint írtam neki, erre sem jött válasz..Szerintem türelmes voltam, tovább is mint kellett volna. Bizalom és türelem is elfogyott

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Eledrea (81) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.13. 22:55:01

Termékkód

1503228044

Elfogadtam,hogy 3 hét múlva tud csak utalni, időközben láttam,h inaktívvá vált (gondolom mert akkor már mínuszba mentek az értékelései). Erre írtam neki,h biztos átveszi-e a ruhákat, kaptam egy 1 mondatos választ, hogy persze. Letelt a 3 hét, semmi. Megint írtam neki, azt mondta utal, mert kellenek neki a ruhák. Nem utalt. Írtam neki megint, erre már nem jött választ. Megint írtam neki, erre sem jött válasz..Szerintem türelmes voltam, tovább is mint kellett volna. Bizalom és türelem is elfogyott

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szrnszrn (4762) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.12.13. 14:05:22

Termékkód

1499444123

Megbízható vevő, ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sandor648 (27) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.10. 23:18:43

Termékkód

1499321465

Nem küldte a termék árát, 3 hetet vártam, többet nem tudok sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

francz84 (309) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.11.22. 14:20:09

Termékkód

1493733932

Minden rendben zajlott. +++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bettike80 (2266) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.19. 17:05:11

Termékkód

1496984930

Több levelet is írtam a vevőnek, de még csak választ sem kapok egyikre sem :-( Most, hogy nézem az adatlapját, inaktív a felhasználó.... sajnos én sem tehetek mást, negatívan kell, hogy értékeljem :-(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

14191723.szili27 (130) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.18. 18:06:44

Termékkód

1504975118

A bécsi kabát, a mailben pesti lett a mayo cimke amit ígért nem is volt!a kabátnak semmi köze a mayohoz, ezt nem kis ideig tartó, és nem kicsit zavaros hazugságokkal próbálta leplezni, míg végül bevallotta semmi féle cimke nincs a kabátban!mivel nem őszinte abszolult nem ajánlom!kérte ne írjam le a történteket és akkor ő pozitívat ad nekem!mert??ő hazudozott nem én!megbízhatatlan eladó és emberileg sem fer!sajnálom itt vannak szabályok amiket ajánlom tarts be te is!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

matheszemese (122) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.11.18. 13:23:14

Termékkód

1492560251

kedves, korrekt, mindenkinek jó szívvel ajánlom:)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

norina104 (538) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.11.12. 20:17:13

Termékkód

1493614883

Korrekt, gyors partner. Köszönöm a vásárlást.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BJoe92 (577) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.30. 09:32:32

Termékkód

1491450578

Ahogy megnyerte a licitet egyből leértékelt, ergo nem kivánta átvenni a terméket. Mások elől vette el ezzel a lehetőséget.
Másik fél: Guszrustalan mert idobe szoltam hogy kertem a licit torlest utana kaptam a mail h en nyertem szoltam neki is es meg felajanlottam h a jutalekot is fizetem elnezest keres mellet..nem az en hiban undorito arogans elado!!!!! Nem ajanlom nem is eredeti a termeke

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.