patrina16 (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
matricacica74 (1860) (Eladó)
Semleges
2012.07.26. 05:52:15
1560568607
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ladislao8 (7110) (Eladó)
Pozitív
2012.06.14. 11:01:42
1599535394
Remek partner, ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AvonCargo (2054) (Eladó)
Pozitív
2012.05.28. 11:01:59
1582859942
Minden rendben volt. - Köszönöm. Megbízható vásárló, nagyon szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AvonCargo (2054) (Eladó)
Pozitív
2012.03.11. 10:38:50
1538400284
Minden rendben volt. Megbízható aukciós partner. Köszönöm szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
totavagyok (14) (Eladó)
Pozitív
2012.02.06. 15:30:07
1536707597
Minden rendben, korrektül zajlott! AJÁNLOM MINDENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maxicicca (574) (Eladó)
Pozitív
2012.01.23. 20:08:52
1518418280
Minden rendben ment, szívesen ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást! Továbbra is szeretettel várlak oldalaimon. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, maximálisan ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maylo75_a (232) (Eladó)
Negatív
2011.11.29. 13:28:19
1506578396
Sajnálom, hogy negatív értékelést kell adnom, de nov. 15-e óta nem kaptam meg a termék árát, persze az elején jelezte, hogy később utal, ez nem is volt gond, majd letelt a határidő, én kerestem telefonon, közölte, hogy beteg volt, de azóta ismét letelt a megbeszélt idő és sajnos még arra sem vesz fáradtságot, hogy az e-mail-re válaszoljon. Abszolút megbízhatatlan Vevő, lehet, hogy túl fiatal személyről van szó, de nem kellene a Vatera oldalán játszadoznia.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!Minden korrekt és zökkenőmentesen zajlott le!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,köszönöm szépen.Jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
