vivike031 (0) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: Kérsemjén
Regisztráció dátuma: 2011.10.24.
Utolsó belépés: 2011.11.29. 14:11
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A vevő csak utánvétellel akarta megvenni, én meg úgy nem adtam, mivel 0 minősítésés vaterás. Később rájöttem, hogy én is hibáztam, mivel "Teszvesz futár utánvéttel" volt beállítva Teszvesz futár előreutalás helyett. Ezt nem vettem észre. A vásárlás meghiúsulása nem a vevő hibája. Sajnos a vevő ettől függetlenül pozitív minősítést adott ami ami nem igaz mert a tranzakció nem zárult sikeresen és az az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő csak utánvétellel akarta megvenni, én meg úgy nem adtam.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
