godoygon (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Puhatalpu (1033) (Eladó)
Pozitív
2013.10.07. 12:33:13
1775703824
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisshdora (141) (Eladó)
Negatív
2013.01.04. 10:54:10
1685844695
MEGBÍZHATATLAN vásárló!!! Egyszer jelentkezett a termékért a testvére, akkor nem volt nekem alkalmas az időpont, abban maradtunk, hogy ismét megkeres. Többször! kerestem a vásárlót e-mailen, hogy szüksége van-e még a termékre, de válaszra sem méltatott!
Az értékelésből - mely szerint rugalmatlan vagyok?! - tudtam meg, hogy nincs már rá szüksége... SENKINEK SEM AJÁNLOM, NEM MEGBÍZHATÓ VATERÁS!!!!
Másik fél: Nem kaptam egy emailt sem..miért nem telefonált? a testvérem a megbeszélt napon már elindult hozzájuk mikor közölte vele, hogy közbe jött valami..Kérdés: miért csak a vásárlónak kell jelentkeznie? az eladó is ugyanannyira érdekelt az adásvétel lebonyolításában, nyugodtan telefonálhatott volna de nem tette, mert komolytalan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Nagyon gyors, pontos vevő. Csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
odessey_a (229) (Eladó)
Pozitív
2012.04.23. 20:53:41
1571071343
Minden rendben történt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív, megbízható és szuper gyors vevő! Használjátok egészséggel! Köszönöm és természetesen sok sok + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsozso425 (5390) (Eladó)
Pozitív
2012.01.29. 21:01:01
1536806156
Korrekt pontos megbízható vásárló!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mojito0318 (725) (Vevő)
Pozitív
2011.12.15. 12:25:44
1519204331
MInden a legnagyobb rendben zajlott, nagyon szép terméket kaptam. Az eladót jó szívvel ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom! Nem az én hibámból!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
