szdorkusz (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudom mi történt.... hétvégére ígérte jön a termékért, azóta sem a telefonját nem veszi fel, sem e-mailra nem reagál. Sajnálom, mivel nem jött össze az üzlet csak semlegest tudok adni még így sem negatívot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9157577.kome87 (5093) (Eladó)
Pozitív
2012.03.19. 10:26:14
1548896951
Minden rendben ment, szívből ajánlom! visszavárom! :) ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, nagyon szép terméket kaptam! Pozitív és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nos nem tudom,de most sem pénzem, sem krémem nincs! Sajnos nem kaptam vissza a pénzem, arra hivatkozva, hogy nem dolgozik és nincs pénze!
Eredetileg rossz címre küldte, de 2 hónap eltelt és már nincs szükségem rá, de ............!Ilyenkor mi lenne a teendő??
Másik fél: A rendelés, december 18.án történt. Január 3.án utalta a pénzt, én pedig rögtön postára adtam a terméket, arra a címre amit a vatera kiküldött nekem a rendelésről értesítő emailben. Ez után január 14.én írt a vevő, hogy elfelejtette megadni a címet. Amikor megkaptam a rendelésről szóló emailt, a számlaszámommal azt is továbbítottam neki, tehát úgy gondolom, nem az én hibám, hogy nem valódi cím szerepel az adatlapján.
Mivel diák vagyok, nem keresek pénzt.Mivel a posta visszküldte a terméket, vevőnek fel lett ajánlva, hogy újabb postaköltség utalása esetén elküldöm a terméket a VALÓS címre, de nem élt a lehetőséggel...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Pozitív az eladónak!!!++++++++++!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boszka115_v (551) (Vevő)
Pozitív
2012.01.03. 14:35:29
1513819028
gyors, preciz - pontos, gondosan csomagolt árut kaptam, szivből ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
