szdorkusz (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 6 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 8 8 adásvétel
Lakhely: Érd
Regisztráció dátuma: 2011.11.08.
Utolsó belépés: 2014.02.28. 20:17
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

stev31 (691) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.28. 04:48:25

Termékkód

1566763445

Nem tudom mi történt.... hétvégére ígérte jön a termékért, azóta sem a telefonját nem veszi fel, sem e-mailra nem reagál. Sajnálom, mivel nem jött össze az üzlet csak semlegest tudok adni még így sem negatívot

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

9157577.kome87 (5093) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.03.19. 10:26:14

Termékkód

1548896951

Minden rendben ment, szívből ajánlom! visszavárom! :) ++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

orsi3 (275) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.03.04. 15:38:30

Termékkód

1529078813

Minden renben ment!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

angiele (573) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.02.25. 23:13:54

Termékkód

1552194959

Köszönöm, nagyon szép terméket kaptam! Pozitív és ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

klaris62 (357) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.23. 20:20:28

Termékkód

1524212165

Nos nem tudom,de most sem pénzem, sem krémem nincs! Sajnos nem kaptam vissza a pénzem, arra hivatkozva, hogy nem dolgozik és nincs pénze! Eredetileg rossz címre küldte, de 2 hónap eltelt és már nincs szükségem rá, de ............!Ilyenkor mi lenne a teendő??
Másik fél: A rendelés, december 18.án történt. Január 3.án utalta a pénzt, én pedig rögtön postára adtam a terméket, arra a címre amit a vatera kiküldött nekem a rendelésről értesítő emailben. Ez után január 14.én írt a vevő, hogy elfelejtette megadni a címet. Amikor megkaptam a rendelésről szóló emailt, a számlaszámommal azt is továbbítottam neki, tehát úgy gondolom, nem az én hibám, hogy nem valódi cím szerepel az adatlapján. Mivel diák vagyok, nem keresek pénzt.Mivel a posta visszküldte a terméket, vevőnek fel lett ajánlva, hogy újabb postaköltség utalása esetén elküldöm a terméket a VALÓS címre, de nem élt a lehetőséggel...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

msvegh (205) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.16. 17:59:47

Termékkód

1524312881

Minden rendben zajlott!Pozitív az eladónak!!!++++++++++!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

minwa_a (236) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.12. 19:37:13

Termékkód

1523007236

Korrekt, megbízható eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

boszka115_v (551) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.01.03. 14:35:29

Termékkód

1513819028

gyors, preciz - pontos, gondosan csomagolt árut kaptam, szivből ajánlom másoknak is.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.