ligerio295 (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
fejesjani126 (54) (Vevő)
Pozitív
2012.10.10. 16:46:17
1635423176
Korrekt vaterás csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pistikeee86 (258) (Vevő)
Pozitív
2012.09.16. 18:51:12
1634239373
Minden rendben ment, bátran ajánlom másnak is, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fridoildi (238) (Eladó)
Pozitív
2012.01.22. 19:54:23
1532645132
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Megbízható vevő! Ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt , ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
interceptor223 (623) (Eladó)
Pozitív
2012.01.04. 10:37:03
1523552672
Nagyon kedves, megbízható, korrekt partner! Mindenkinek szívből ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16094814.drobert1974 (2252) (Eladó)
Pozitív
2011.12.30. 18:08:22
1524550910
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom a kedves vevőt mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2011.12.14. 15:55:36
1521756497
GYORS, MEGBÍZHATÓ!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megértő partner először nem volt jó a méret de aztán minden rendben volt. Korrekt partner mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, áldott békés karácsonyt kívánok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cybercicus (923) (Eladó)
Pozitív
2011.11.25. 11:16:31
1502171873
Csillagos ötös! Kedves, szimpatikus partner, a megnyert termékért rögtön jelentkezett, és gyorsan el is szállította. Nyugodt szívvel ajánlom másoknak is! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MiniShop_a (875) (Eladó)
Negatív
2011.11.24. 06:51:14
1501864664
Nem tudom, hogy mit gondol a kedves vevő... Az aukciómban feltüntettem, hogy licitet nem törlök, így hátha jobban meggondolják egyesek, hogy milyen komolysággal állnak a vásárláshoz.
Ő ezzel tisztában volt, mégis töröltetni szerette volna a 201 ft-os licitet! Ez már az összeg miatt is nevetséges. Az aukció lejárta után írt egyetlen egy e-mailt, amiben még jó, hogy nem engem hibáztatott az aukció megnyeréséért, és közölte, hogy neki nincs felesleges 200 ft-ja... Az ilyen ember minek licitálgat?
Másik fél: Erre tud reagálni a kedves eladó, de miután 3 emailt írtam neki és egyikre sem válaszolt, egyáltalán nem tartom korrektnek.kivánom, hogy magának is legyen egyszer akkora hirtelen kiadása, hogy igen még 200 ftot sem tud kifizetni.köszönöm ezt a kedves hozzáállást, amugy is vicces hogy rajtam kivül senki nem licitált rá.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
