FaluT87 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
majorneeva (167) (Eladó)
Negatív
2012.01.03. 15:21:29
1514005028
Még soha az életben senki nem beszélt velem ilyen alpári undorító módon! Nemtörődöm, pöffeszkedő és lusta nőnek nevezett azért, mert a posta nem szállította ki a csomagot. 1 hétbe telt nekik, mire kivitték. Persze már rendőrséggel is fenyegetőzött a hölgy. Komolyan mondom, hogy a barátaim nem akarták elhinni, hogy valaki ilyen undorítóan írjon! Még mindig sokkol, ha elolvasom a levelet! Szóval részemről több üzletet nem szeretnék kötni.
Másik fél: 11. 30-án vettem meg a terméket, majd RÖGTÖN küldtem a pénzt, ami neki 12.01-én meg is érkezett, ezt jelezte. Majd mindenféle kifogással, hogy a gyerek lázas, blablabla.... stb. a termék végül nekem csak a pénz beérkezés után 2 héttel érkezett meg. Nagyon érdekes, hogy mindez után még én vagyok negatívan értékelve. Légy boldog vele te PÖFFESZKEDŐ, LUSTA TEHÉN!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deerhound_a (2367) (Eladó)
Pozitív
2011.12.30. 07:46:51
1523314166
Minden rendben zajlott,gyors,pontos vásárló,mindenkinek csak ajánlani tudom.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
julcsi111 (437) (Eladó)
Pozitív
2011.12.22. 10:43:21
1507697051
Minden rendben!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen rugalmas és megértő partner. Az általam okozott félreértést is nagyon megértően kezelte. Mindenkinek jó szívvel ajánlom, és mégegyszer elnézést és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló, mindenkinek bátran ajánlom. Csakis +++++ Örülök, hogy tetszett az áru. Köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm , minden nagyon gyorsan és tökéletesen történt . Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
