jancsoka65 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben és gyorsan zajlott le,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csirifiszkio09 (91) (Vevő)
Pozitív
2012.12.28. 13:28:31
1688094599
Sajnos nem sikerült üzletet kötnünk,de korrekt vaterás,ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, gyors, kedves, megbízható, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vipfashion11 (210) (Eladó)
Negatív
2012.09.02. 21:03:18
1636304939
A vásárló megkért,h szállítsam a lakására a kondigépet,mert nincs autója és személyesen szeretné átvenni.Ez meg is történt és a Havanna lakótelepen átadtam neki az új állapotú gépet,amit meg is tekintett.A nem rendeltetésszerű használat során(valószínűleg nem a sínbe lett beillesztve a kerék)a gép kereke eltört,ami miatt én nem szeretnék felelősséget vállalni.Kedves Uram,a kerék pótlását megtudja oldani az Ikeában kb.1500Ft-ból és akkor még meg sem kell fenyegetnie, hogy megveret a barátaival.
Másik fél: A kondigép rendeltetés szerűen volt használva mivel már volt ilyen gép a tulajdononba!Semmiféle fenyegetés nem volt,csak ilyen hozzáállással még nem találkoztam,és a gépet az utcán vettem át,tehát csak másnap használtam,és mivel ön azt írta,hogy csak 2-szer volt használva,és én hittem önnek,és csak ma láttam,hogy a sínek kopva vannak,és a kérék mivel lehet ,hogy nagytestű,és súlyos egyén használta ezt a gépet,így egyszerűen elfáradt,és 15 perc edzés után eltört!De sajnos ,csak ma láttam,hogy ön már rendelkezik negetív eladással,ami szerintem nem véletlen,és ha ezt előbb észreveszem nem vásároltam volna öntől.Önnek a becsülete 20 000ft ér,akkor meg van a véleményem önről!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben zajlott minden,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ Kiváló kapcsolattartó, 100%-osan megbízható Partner! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
