jancsoka65 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala

83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 5 5 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 6 6 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2011.11.16.
Utolsó belépés: 2014.09.20. 15:02
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

herpapa (67) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.05.14. 17:21:42

Termékkód

1744491284

Minden rendben és gyorsan zajlott le,mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csirifiszkio09 (91) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.28. 13:28:31

Termékkód

1688094599

Sajnos nem sikerült üzletet kötnünk,de korrekt vaterás,ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csiga787 (173) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.20. 18:05:25

Termékkód

1688167241

Minden rendben ment, gyors, kedves, megbízható, mindenkinek ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vipfashion11 (210) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.09.02. 21:03:18

Termékkód

1636304939

A vásárló megkért,h szállítsam a lakására a kondigépet,mert nincs autója és személyesen szeretné átvenni.Ez meg is történt és a Havanna lakótelepen átadtam neki az új állapotú gépet,amit meg is tekintett.A nem rendeltetésszerű használat során(valószínűleg nem a sínbe lett beillesztve a kerék)a gép kereke eltört,ami miatt én nem szeretnék felelősséget vállalni.Kedves Uram,a kerék pótlását megtudja oldani az Ikeában kb.1500Ft-ból és akkor még meg sem kell fenyegetnie, hogy megveret a barátaival.
Másik fél: A kondigép rendeltetés szerűen volt használva mivel már volt ilyen gép a tulajdononba!Semmiféle fenyegetés nem volt,csak ilyen hozzáállással még nem találkoztam,és a gépet az utcán vettem át,tehát csak másnap használtam,és mivel ön azt írta,hogy csak 2-szer volt használva,és én hittem önnek,és csak ma láttam,hogy a sínek kopva vannak,és a kérék mivel lehet ,hogy nagytestű,és súlyos egyén használta ezt a gépet,így egyszerűen elfáradt,és 15 perc edzés után eltört!De sajnos ,csak ma láttam,hogy ön már rendelkezik negetív eladással,ami szerintem nem véletlen,és ha ezt előbb észreveszem nem vásároltam volna öntől.Önnek a becsülete 20 000ft ér,akkor meg van a véleményem önről!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vik43 (941) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.04.18. 09:10:30

Termékkód

1568189696

Rendben zajlott minden,köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

BenShop (437) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2011.12.23. 22:28:48

Termékkód

1525416620

+++++ Kiváló kapcsolattartó, 100%-osan megbízható Partner! Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást! +++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.