2365472.aduss20 (-2) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vásárló 2012. febr. 20.-án vett tőlem egy 1 Ft-ra végződő aukciós terméket. A szállítási díjjal együtt 1201 Ft lett a végösszeg. Még aznap elkérte a számlaszámom, hogy befizeti a vételárat. Febr. 29.-én telefonon felhívtam, hogy az összeg még nem érkezett be. Márc. 1.-én kaptam egy e-mailt, hogy másnap befizeti a vételárat. Márc. 12.-én e-mailben tájékoztattam, hogy 16.-ig várok utána tárgytalan az eladási szándékom. Ezek alapján, egy megbízhatatlan, szava hihetetlen ember! Sajnálom! Negatív!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Stefan131_a (4) (Eladó)
Negatív
2012.02.23. 15:30:42
1541920967
Megbízhatatlan,nem korrekt vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bandika983 (115) (Eladó)
Negatív
2012.01.12. 10:56:20
1507784798
Úgy érzem türelmes voltam. Másfél hónapot vártam,de nem érkezett meg a vételár. Amúgy korrekt vásárló,mert hamar felvette velem a kapcsolatot,de valami félrecsúszott később.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsi82 (153) (Eladó)
Pozitív
2011.12.22. 18:23:03
1502833745
Minden rendben, gyorsan lezajlott. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maktuning120 (360) (Eladó)
Semleges
2011.12.16. 21:06:19
1511367851
Adás vétel nem jött létre mivel a vevő nem jelentkezett a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett az áruért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
