2391036.Mutika56 (9) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden ok, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korenybrigitta (2114) (Eladó)
Negatív
2012.02.08. 19:52:22
1524059882
több mint egy hónapja ütötte le a pólót,2 hete jelentkezett utoljára,hogy utal,,azóta sem történt semmi-sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gertrud01 (407) (Eladó)
Pozitív
2012.02.03. 17:15:18
1514245724
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodalampa94 (2046) (Eladó)
Negatív
2012.01.24. 16:04:57
1516574573
Sajnos nálam is meghiúsult a vásárlás.Dec.20-án ütötte le a csizmát,és jan.2-án utalt volna.Utazás miatt nem tudott utalni ekkor,majd megbeszéltünk egy másik időpontot,és ígéretet tett,hogy küldi a pénzt.Azóta nem hallottam róla,én többször írtam Neki, de nem válaszolt.Sajnálom ,de nem ajánlom senkinek,megbízhatatlan!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tollarmoni (3512) (Eladó)
Pozitív
2012.01.19. 10:01:08
1518810407
Minden OK volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Macskoszka1 (263) (Eladó)
Negatív
2012.01.17. 13:54:17
1518886958
Vevő 2011.dec.18-án ütötte le a nadrágot, azzal a kéréssel, hogy jan.2-án tudja utalni a vételárat.Többszöri leveleim ellenére a mai napig sem érkezett meg az összeg, miközben először jan.2-án majd jan.11-én is azt írta vissza, hogy még aznap elutalja a nadrág árát.Nem történt meg. 1 hónapot vártam, nem mondhatni, hogy nem voltam türelmes. Tovább nem szeretnék várni. Nem ajánlom, nálam egyértelműen fekete lista.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,megbízható vevő,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Narianja (258) (Eladó)
Semleges
2012.01.14. 22:16:56
1520467901
A vevő mégsem kérte a terméket, mert váratlan kiadása miatt nem tudta kifizetni az árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a vásárlást! Remek partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt,megbízható vevő.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Maximálisan pozitív++++++++++++++++++++++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Pozitív
2011.12.16. 22:10:24
1509233681
Minden rendben ment,köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben ment! Kellemes ünnepeket kívánok! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nikyta21_2009 (134) (Eladó)
Pozitív
2011.12.11. 14:29:42
1512688271
Megbízható korrekt vásárló ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors korrekt vevő. ajánlom hétfőn v kedden megy a csomag. sima+elsőbbségivel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom +++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bauermonika (961) (Eladó)
Pozitív
2011.12.02. 14:28:03
1511863142
Minden rendben zajlott! 100 % pozitív Hétfőn postára kerül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bauermonika (961) (Eladó)
Pozitív
2011.12.02. 14:28:03
1511864039
Minden rendben zajlott! 100 % pozitív Hétfőn postára kerül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bauermonika (961) (Eladó)
Pozitív
2011.12.02. 14:28:03
1511863742
Minden rendben zajlott! 100 % pozitív Hétfőn postára kerül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
