Ateec05 (-1) 40% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többször kerestem, nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Liciten elnyertem egy fadobozos iránytűt .Kettő E-mailt írtam az eladónak nem válaszolt .Ezután felhívtam telefonon ,kérdésemre valaszolt majd megnézi.Ezt követően írta,hogy két hete eladta a terméket.Válaszoltam neki:Jó duma ,legközelebb válassza meg az eladás módját.A termék természetesen többet ért az elnyert licitnél.Kb.18éve vaterázom ilyen taggal még nem találkoztam még negatívot sem kaptam soha ,számomra felháborító ,hogy ilyen....nem írom tovább.NEGATIV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én licitáltam egyedül az általa meghírdetett tételre és megnyertem. Ezek után szinte azonnal törölte a licitet. Nem reagált többszöri megkeresésre sem. Szánalmas. Senkinek nem ajánlom, hogy tőle probáljon vásárolni mert nem megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Konigszeit (4054) (Eladó)
Pozitív
2012.07.26. 16:56:13
1606043528
Korrekt, megbízható partner mindenkinek ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Korrekt vevő. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
