2455170.judykaa16 (14) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden ok, ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisjuci82 (109) (Eladó)
Pozitív
2012.05.17. 19:11:37
1554605753
GYors korrekt partner szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyongyos310 (127) (Vevő)
Pozitív
2012.04.12. 14:07:17
1557125981
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó szép termékkel.Sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Gyors,pontos megbízható vaterás! Ajánlom másoknak is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gardrobshopping (665) (Eladó)
Pozitív
2012.03.27. 16:52:09
1539504317
Köszönöm szépen a vásárlást! Mindenkinek ajánlom pontos gyors vevő :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mexxmen_a (265) (Eladó)
Pozitív
2012.03.26. 13:57:27
1555467311
Gyors, megbízható, korrekt, kedves vásárló. Mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon rendes vevő, gyorsan utal. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gacsadyhajnalka (22) (Eladó)
Pozitív
2012.03.22. 07:28:22
1555214774
Minden rendben ment,Mindenkinek csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csineva74 (428) (Eladó)
Negatív
2012.03.16. 13:11:44
1550380298
Semmi...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, korrekt, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt semmi probléma, én álltam el az aukciótól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben tárgytalan lett az aukció arra a felsőre.Hortobagyiek (563) (Eladó)
Pozitív
2012.03.14. 17:39:26
1557510053
Köszönöm szépen a vásárlást! Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló! Csak ajánlani tudom! Sok +++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evika68_a (555) (Eladó)
Pozitív
2012.03.09. 12:04:47
1540932026
Gyors,pontos,megbízható.Ajánlom.++++++++++++++++++ Én nem talátam benne méretet,bocsi. Minnden feltöltött ruhánál megadtam a pontos mért adatait és kiirtam,hogy mindig a mért adatot vedd figyelembe.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hatospeti (426) (Eladó)
Pozitív
2012.02.28. 12:16:58
1544026991
Korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
funkfeatures (1590) (Eladó)
Pozitív
2012.02.24. 12:10:34
1543106093
Megbízható, korrekt vevő!!Abszolut ajánlom és köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andibaba1974 (359) (Eladó)
Negatív
2011.12.20. 14:23:30
1514120459
A vevő utánvéttel akarta megvásárolni a felsőt, pedig ez nem szerepelt a postázási lehetőségek között és a saját oldalamon kifejezetten kértem, hogy így nem küldök. Mivel a vevő 0-ás, így nem tudtam mire alapozni a bizalmat.Egyébként kommunikatív, mindenre válaszolt, csak nem jutottunk egyezségre, pedig én még a rózsaszín csekkes fizetési lehetőséget is felajánlottam. A jutalékvisszatérítés miatt adok negatívot, egyébként ajánlom, mert korrekt módon felvette a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mindenképpen utánvéttel akarta megvenni a felsőt, pedig ez nem szerepelt a lehetőségek között.