Danika10_a (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon jó vaterás köszönöm. Ajálom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.387432.levomesur_v (238) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 16:01:06
50581024
minden rendben! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9404.szucske (339) (Vevő)
Pozitív
2008.02.10. 17:24:29
53410326
Jó partner ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.101642.CsizmaKo (306) (Vevő)
Pozitív
2008.02.10. 11:09:33
52611828
Megbizható korrekt!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Licit után vette észre a partner, hogy csak személyesen lehet átvenni a terméket, emiatt az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette észre a termékleírásban, hogy csak személyesen lehet átvenniAz üzlet korekmodon létre jött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
22975.gibbon_a (2) (Vevő)
Pozitív
2007.11.19. 21:33:18
42835794
Hazudik és bújkál, mindenki gondolja meg, hogy szóba áll-e ezzel az anonim egyénnel. Vigyázat! Trükkös. Nálam nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
188351.beagleboy (27) (Eladó)
Pozitív
2007.08.21. 09:29:16
32838270
minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendes,megbízható,gyors.Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendes,megbízható,gyors.Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendes,megbízható,gyors.Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendes,megbízható,gyors.Mindenkinek nagyon ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértések miatt nem jött létre az üzlet, sajnos.
Másik fél: minden rendben zajlott
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnyagyobb rendben zajlott! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
111022.Ancsus21_v (148) (Vevő)
Pozitív
2007.06.10. 11:56:34
26245528
Minden rendben zajlott!! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
