247119.evago_v (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
480226.fiorella4_a (1691) (Eladó)
Pozitív
2009.07.10. 09:05:32
148562044
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást! Ajánlom másoknak is. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő az átvétel helyszínének egyeztetése közben úgy döntött, hogy mégsem veszi meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül lemondta az áru átvételét.319438.Krisztina70 (182) (Eladó)
Negatív
2009.05.20. 17:22:22
145179371
A vevő többszöri felszólításra sem jelentkezett, nem nyilatkozott sem arról hogy kell neki a termék, sem arról, hogy nem. Pedig a Vaterára feljelentkezett, tehát internet közelben volt. Három levelet írtam neki, 1 hónap telt el az aukció lezárásától, ennyi idő szerintem bőven elég volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tokoditothf (3499) (Eladó)
Pozitív
2009.05.06. 09:43:05
147031758
Minden rendben,köszönöm.Feladtam.TF.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Korrekt partner,bátran merem ajánlani mindenkinek!!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyerekcipobolt (657) (Eladó)
Pozitív
2009.04.15. 22:27:16
115665573
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fantazmania (449) (Eladó)
Pozitív
2009.01.18. 16:22:22
98414415
Megbízható, pontos Vaterás; köszönöm a vásárlást. Mindekinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacsatesz (680) (Eladó)
Pozitív
2008.12.14. 11:26:12
108324412
Megbízható, gyors vásárló! Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.