2482556.Capali954 (1) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
reginanemeth (31) (Eladó)
Negatív
2012.05.29. 09:44:47
1589219609
A vevő egyetlen szóval sem jelezte, hogy nem szeretné átvenni a terméket. Nem megbízható, nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment,ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aukción az utolsó 5percben licitált es egyből licittörlést kért. nem voltam itthon nem tudtam törölni de ha licitál akkor minek ha nem is kell neki? nem értem az egészet......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Anonymous09 (314) (Eladó)
Semleges
2012.05.03. 17:39:09
1576419326
Legalább rám írhatnál!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabopeter87 (3201) (Eladó)
Negatív
2012.05.02. 22:23:25
1577668034
A "vevő" ígéretet tett, hogy utal. Eltelt 2 hét és nem válaszol semmi levélre. Annyi gerincesség nincs benne, hogy szóljon nem kell neki. Csak annyi a probléma, hogy ez egy újabb kiemelt hirdetésembe és 2 hetembe került. Nem én vagyok az első akivel eljátszotta. Nem ide való.------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
corsica21 (396) (Eladó)
Pozitív
2012.04.30. 14:07:54
1563255689
Minden rendben ment! Ajánlom a vásárlót másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tartotta be a megbeszélt határidőig a pénz átutalását.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakoszoltan52 (409) (Eladó)
Pozitív
2012.02.24. 13:51:56
1543328333
Minden rendben ment,korrekt partner.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komolytalan ember,10 napot vártam az utalásra,utána kértem jelentkezzen,ha kell az árú!!!Azóta is jelentkezik.Még arra sem volt képes,hogy azt mondja nem kell bocsi!!!Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Leütötte,de elfelejtett utalni,és vissza írni,hogy nem kell!!!!!!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nordberghun (498) (Eladó)
Pozitív
2012.01.26. 22:51:43
1523422997
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
