claudiasapi (7) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lovaskate (3747) (Eladó)
Pozitív
2020.08.20. 09:06:06
2937240275
Gyors, pontos vásárló, akit jószívvel ajánlok! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alexis79aaa (757) (Eladó)
Pozitív
2017.05.20. 18:07:18
2392827134
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.renchiech (528) (Eladó)
Semleges
2017.03.23. 22:17:49
2432470883
2.24-én utaltál és írtál. Utána 03.21-én írtál, a kettő között sem email, sem vatera levél, sem telefon nem érkezett. Ergo 1 hónapig nem jelezted, hogy nem érkezett meg. Mint írtam a csomagot véletlenül félre tettem. Elnézést is kértem érte és 03.22-én feladtam. Igen, sajnos hetekig vártál, de a vaterán egy levél ezt megoldotta volna, merthogy annak nyoma is van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renchiech (528) (Eladó)
Semleges
2017.03.23. 22:17:30
2442185885
2.24-én utaltál és írtál. Utána 03.21-én írtál, a kettő között sem email, sem vatera levél, sem telefon nem érkezett. Ergo 1 hónapig nem jelezted, hogy nem érkezett meg. Mint írtam a csomagot véletlenül félre tettem. Elnézést is kértem érte és 03.22-én feladtam. Igen, sajnos hetekig vártál, de a vaterán egy levél ezt megoldotta volna, merthogy annak nyoma is van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renchiech (528) (Eladó)
Semleges
2017.03.23. 22:16:54
2441749694
02.24-én utaltál és írtál. Utána 03.21-én írtál, a kettő között sem email, sem vatera levél, sem telefon nem érkezett. Ergo 1 hónapig nem jelezted, hogy nem érkezett meg. Mint írtam a csomagot véletlenül félre tettem. Elnézést is kértem érte és 03.22-én feladtam. Igen, sajnos hetekig vártál, de a vaterán egy levél ezt megoldotta volna, merthogy annak nyoma is van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volusianus (469) (Eladó)
Pozitív
2017.03.09. 23:03:16
2439101906
Megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezsideri (4690) (Eladó)
Pozitív
2017.02.03. 09:26:17
2430446120
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, pontos vásárló!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
