250050.plaszkoi (4) 56.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fizetésben megbízható volt, de nem jött el a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kifizette, de nem jött el az áruért...Sajnos mindkét fél elfoglaltsága miatt nem sikerült az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos mindkét fél elfoglaltsága miatt nem sikerült az adásvételAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő inaktív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevővel nem találtuk meg egymást. Ha jól látom, időközben inaktívvá vált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint 1 hónapot vártam rá.Megkereséseimre nem reagál.Komolytalan,senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.61728.linger93 (75) (Eladó)
Semleges
2007.05.11. 07:31:26
21304091
Semmi gond .megbizható partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NEm jelentkezett !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A villámár leütése után ,egy hétig elérhetetlen volt a vevő,majd jelentkezett,hogy megvásárolná a terméket,de a megbeszélt időpontban nem jelentkezett. Azóta eltelt 1 honap,e-mailre ,sms-re nem válaszol,telefont nem veszi fel. Ugy érzem igy is továb voltam türelmes,mint sokan lettek volna,megérdemelné a negativot is ! Korrekten felajánlottam,hogy visszaléphet a vásárlástól,de válaszra sem méltatott! Sajnálom,hogy igy alakult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi probléma. Eladom másnak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.margarita37 (72) (Eladó)
Semleges
2007.05.03. 18:27:38
21847369
Semmi gond, újra felteszem a vaterára. Lehet licitálni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a vevő, valószínű nem kell neki az áru.KöltözőMadár (3577) (Eladó)
Negatív
2007.04.24. 19:00:10
21023614
A vevőt nem lehet elérni. A megbeszélt időpontban nem jelentkezet. Sajnos telefonon sem tudom elérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.180149.vizibicikli2 (34) (Eladó)
Negatív
2007.04.21. 10:11:35
23175093
Többszöri próbálkozás után sem értem el. ELÉRHETETLEN. MINDENKI KERÜLJE!! NE ADJATOK EL NEKI SEMMIT! NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.551186.tenson2005 (94) (Eladó)
Negatív
2007.04.21. 08:52:33
22580969
Senki NE ADJON EL neki semmit, és ne is vásároljon tőle! Elérhetetlen!!! Nem korrekt. Több e-mailt küldtem neki, próbáltam hívni, de semmi! Jó messziről kerüljétek el !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.Komolytalan....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő elérhetetlen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
480045.zoli52 (923) (Eladó)
Negatív
2007.04.16. 09:33:39
22581234
Az ilyen ember egyszer majd szembetalalkozik 1 olyannal aki nem hagyja ennyiben az ügyet. Na ott majd fizetheti a perköltseget. Senkinek nem ajanlom hogy varjon ra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.krisztina526 (203) (Eladó)
Negatív
2007.04.15. 12:59:59
22636537
Az adás-vétel nem jött létre ! A leütést követően nem jelentkezett, majd hetek múlva egy " hatásos " levél következményeként felhívott.A megbeszéltek ellenére nem utalt, és nem jött a megvásárolt termékért. Gerinctelen , szélhámos !Szórakozásból licitálgat össze-vissza még az sem riasztja vissza, hogy jogi következménye lesz !!!!!! Remélem hamarosan beazonosítják a számítógépet, és más felhasználónévvel regisztrálnia nem lesz olyan egyszerű mint mos
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizetett, és nem jelentkezett a megvásárolt termékért.Nem válaszol az e-mailekre,telefonokra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több e-mailt is irtam, de semmi válasz, legalább annyi becsület lenne benne, hogy közli mégsem kell a termék. Nem ajánlom senkinek, ilyen emberrel nem jó találkozni a Vaterán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.9 napja, mióta lejárt az aukció 2 emailt írtam neki, kb. 4-szer hívtam, sms-t is írtam neki, de egyikre sem reagált, nem hívott, nem írt vissza. SZÉGYENLETES, hogy ilyen emberek fenn lehetnek a Vatera-n. SENKINEK NEM AJÁNLOM, hogy üzleteljen vele! Az aukciót ezennel újraindítom. Szégyelje magát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt, gyors kapcsolat felvétel, még gyorsabb lebonyolítás. Mindenkinek csak ajánlati tudom a vevőt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbeszéltek után eltűnt, nem válaszolt, legalább szólt volna, hogy mégsem kell neki az ágy, ez semmiképpen sem korrekt, úgyhogy én nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos,korrekt-ahogy kell.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
174487.jobaerno_v (94) (Eladó)
Pozitív
2007.04.07. 11:37:11
20806237
minden rendben jó partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan zajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wunderschon_a (78) (Eladó)
Pozitív
2007.04.06. 23:18:40
22642794
Minden renden zajlott le, másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bazsoszilvia (363) (Eladó)
Negatív
2007.04.05. 00:26:52
22015452
Több mint másfél hétig próbálkoztam újra kapcsolatba lépni a vevővel, aki korábban a "holnap jelentkezem és megbeszéljük a részleteket" mondattal búcsúzott el a telefonban. Azóta semmi. Egy darabig kicsengett a telefonja, majd már az sem... Lehet van rá értelmes magyarázat, de tovább nem tudom részére a terméket fenntartani, így újraindítottam azt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Küldtem neki 4 emailt hogy jelentkezzen legalább ha nem is fizet!az aukció vége után 2 napig folyamatosan kerestem más más számról,1ik hivásomra sem reagált!sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok. Gyors korrekt vevő. Kösönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt! Ajánlom!!!!!!!!!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kikike_2009 (2145) (Eladó)
Pozitív
2007.03.26. 15:45:24
21130575
Gyors, pontos, megbizható vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
116611.sotony_v (104) (Eladó)
Pozitív
2007.03.25. 16:33:47
22023856
korekt partner megbeszélés szerint megtörtént az adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
551186.tenson2005 (94) (Eladó)
Pozitív
2007.03.21. 15:16:35
21657284
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
