motorospisti (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala

83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 5 5 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 6 6 adásvétel
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2007.03.17.
Utolsó belépés: 2010.01.16. 10:47
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

707394.ztechmotor (449) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2010.02.02. 19:47:38

Termékkód

160139385

Minden rendben volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Vito40_a (406) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.06.26. 22:48:10

Termékkód

73591181

Megbízható partner. A csomag rendesen megérkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eurotel1_a (796) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.06.02. 19:34:35

Termékkód

71214680

gyors megbizható

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

375603.SomaRacing (212) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.01.16. 18:27:54

Termékkód

49105286

Korrekt, gyors és megbizható partner, ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

140259.loobelt (431) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2008.01.02. 11:13:43

Termékkód

46179975

Korrekt megbízható partner!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

165812.Lázi (245) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.12.22. 13:13:08

Termékkód

46168642

Leütése után megérdeklődtem,a megjelölt 2 átvételi mód közül melyiket választja(személyes,banki átutalás->posta)Én a 2.at javasoltam,mivel megyéink között nagy a távolság.Ezután jött 1 levél:"..Én sokat szoktam innen a vetáról venni és álltalába nekem úgy küldik el postán utánvétellel de így még a postaköltséget is én álltam.Nem tudom hogy neked is jó lenne e így?" A következő levelem után: "..inkább hagyjuk a gyújtáskapcsolót.." Miért nem előre kérdez,mielőtt leüti a terméket?! Köszönöm a...
Másik fél: ez a banki átutalás egy baromság arra sincs semmi garancia! most kaptam meg egy kapcsolót ugyaninnen postai utánvétellel elküldte és ennyi megkaptam kifizettem és ennyi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát: "..inkább hagyjuk a gyújtáskapcsolót..."
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.