motorospisti (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
707394.ztechmotor (449) (Eladó)
Pozitív
2010.02.02. 19:47:38
160139385
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. A csomag rendesen megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors megbizható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
375603.SomaRacing (212) (Eladó)
Pozitív
2008.01.16. 18:27:54
49105286
Korrekt, gyors és megbizható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
140259.loobelt (431) (Eladó)
Pozitív
2008.01.02. 11:13:43
46179975
Korrekt megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
165812.Lázi (245) (Eladó)
Negatív
2007.12.22. 13:13:08
46168642
Leütése után megérdeklődtem,a megjelölt 2 átvételi mód közül melyiket választja(személyes,banki átutalás->posta)Én a 2.at javasoltam,mivel megyéink között nagy a távolság.Ezután jött 1 levél:"..Én sokat szoktam innen a vetáról venni és álltalába nekem úgy küldik el postán utánvétellel de így még a postaköltséget is én álltam.Nem tudom hogy neked is jó lenne e így?" A következő levelem után: "..inkább hagyjuk a gyújtáskapcsolót.." Miért nem előre kérdez,mielőtt leüti a terméket?! Köszönöm a...
Másik fél: ez a banki átutalás egy baromság arra sincs semmi garancia! most kaptam meg egy kapcsolót ugyaninnen postai utánvétellel elküldte és ennyi megkaptam kifizettem és ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
