251703.jozsaka_v (14) 79.17% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nincs mindenki mindig számítógép közelében, köszönöm, hogy ilyen "türelmes" és a "megértő" volt, néhány napért tényleg negatív járt. Sajnos a termék megsérült és úgy nem akartam elküldeni, bár lehet, hogy jobb lett volna, ha már így is úgy is negatívot kaptam. Amint látja, hálám nem maradt el, csak megkésett kicsit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható Vaterás! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szedercukor (313) (Eladó)
Negatív
2009.12.18. 18:03:41
155870191
Csak ígérgetett, hogy holnap utalja a pénzt, aztán jövőhéten, aztán megint holnap, de annyi holnap eltelt már és a pénz még mindig nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sajnálom,de nem tudok tovább várni. Egy - két e-mailemre válaszolt,megköszönve a türelmemet és másnap utal.Ez nem történt meg. Utána már az e-mailekre sem reagált,és telefonon sem tudtam utolérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gabitoth000 (1321) (Eladó)
Negatív
2009.11.24. 14:45:50
155356254
Több email-t is írtam,de hiába,gondoltam telefonálok, a számot amit megadott egy férfi vette fel és közölte,hogy nem ismer ílyen nevű hölgyet.Úgy gondoltam nincs mire várnom! Sajnálom,de negatív! Legalább vegye a fáradságot és irjon vissza!!! Miért licitál olyan aki komolytalan!!!!!!!!!!!!!! Ahogy látom az előttem való vaterással is ugyanez történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több email-t is írtam,de hiába,gondoltam telefonálok, a számot amit megadott egy férfi vette fel és közölte,hogy nem ismer ílyen nevű hölgyet.Úgy gondoltam nincs mire várnom! Sajnálom,de negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489932.hakkmakk (366) (Eladó)
Pozitív
2009.11.04. 15:17:14
152801277
Gyors korrekt megbizható ! Csak ajánlani tudom ! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
337614.moncsi79 (633) (Eladó)
Pozitív
2009.11.01. 22:26:14
152041428
Minden rendben gyors pontos kiváló vásárló mi is lehetne más mint ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
337614.moncsi79 (633) (Eladó)
Pozitív
2009.11.01. 22:26:14
152997504
Minden rendben gyors pontos kiváló vásárló mi is lehetne más mint ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1029883.kingacska04 (625) (Eladó)
Pozitív
2009.11.01. 22:23:33
153329589
Minden rendben gyors pontos kiváló vaterás csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
337614.moncsi79 (633) (Eladó)
Pozitív
2009.10.26. 19:01:30
151449673
Minden rendben gyors pontos kiváló vaterás csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
489932.hakkmakk (366) (Eladó)
Pozitív
2009.10.20. 15:27:28
152718294
Gyors korrekt megbizható csak ajánlani tudom ! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, jó kapcsolattartó. Csak is ajánlani tudom. CÍMET KÉREK:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Pontos, megbízható partner. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, pontos partner!!! Köszönöm a vásárlást! AJÁNLOM++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaibalint (3426) (Eladó)
Pozitív
2009.10.13. 07:12:23
152808020
Megbízható, pontos, mindenkinek csak ajánlani tudom!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel lezajlott.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom ! Köszönöm a vásárlást !+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, remek vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1089768.KANTUSKA (389) (Eladó)
Pozitív
2009.10.04. 21:44:30
153989139
kedves megbízható mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++++++++++pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
129371.elvi78 (427) (Eladó)
Pozitív
2009.09.30. 09:38:03
153102641
Korrekt,kapcsolattartó ,gyors vásárló!!Ajánlom!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, barátságos és nagyon megbízható vásárló!! Szívből ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Ajálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segítőkész partner! Sajnos a nagy távolság és az idő rövidsége, illetve az áru nagysága miatt nem jöhetett létre a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtam a terméket tovább raktározni!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,megbízható vásárló!Ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom! (Remélem, a nadrág hamarosan megérkezik.)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Gyors fizetés, semmi gond, Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
