Lacy211 (-1) felhasználó összefoglaló oldala
0% pozitív visszajelzés
(0 Felhasználó adta)
Lakhely: Csömödér
Regisztráció dátuma: 2007.03.22.
Utolsó belépés: 2010.10.22. 09:21
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Ha az összeg megérkezik,akkor töröltetem a semlegest,és pozitívra módosíttatom ahogy azt ő meg ígérte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Várom a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felelőtlen ,hazug .igérget ,hogy már elutalta,de véletlen másnak ment a pénz és újra utal.Ehez arc kell ,de ahoz is hogy kibírná ahogy beletenyerelnék az arcába az ilyen féregnek.!!!!!!!!!!!!!!!!! Legalább a cím megvan ,ha mégis arrajárnék.!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Átveri az embert!!!!!!!!!!A vevőn és az eladón kívül álló okból hiúsult meg az üzlet. Remélem, lesz még szerencsénk :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vis maior - a vevő mégsem jött haza Angliából az átvétel idejére. Semmi gond.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Május 10.-én tudott volna fizetni addig sajnos nem szeretnék várni , de semmi gond , korrektül megírta !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Május 10.-én tudott volna fizetni addig sajnos nem szeretnék várni , de semmi gond !Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
