yamada9_a (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
310505.ravaipeti_v (366) (Eladó)
Negatív
2008.09.09. 07:36:28
86128008
Megbeszéltük a fizetést, de azóta is hiába várom a pénzem. Több emailt és sms-t küldtem, semmire nem reagált.3 hetet vártam,tovább nem akarok, úgy látom semmi értelme.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.310505.ravaipeti_v (366) (Eladó)
Negatív
2008.09.09. 07:36:06
86128010
Megbeszéltük a fizetést, de azóta is hiába várom a pénzem. Több emailt és sms-t küldtem, semmire nem reagált.3 hetet vártam,tovább nem akarok, úgy látom semmi értelme.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fordbonto_v (99) (Eladó)
Semleges
2008.07.22. 16:27:56
63224554
még nemtudtuk összeegyeztetni :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még nemtudtuk összeegyeztetni :(A bébihordozó meghirdetésekor, még nem tudtam,hogy változni fog a rá vonatkozó szabály. Ápr. 1-től ez a tipus már nem elfogadott! Emiatt visszaléptem az eladástól. A vevővel mindent egyeztettünk, korrekt remek partner. Csak POZITÍVAN TUDOM ÉRTÉKELNI a hozzáállását!Sajnálom,hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Állítólag elküldte a pénzt,de sajnos én nem kaptam meg,de a termékért sem jelentkezett később. Tovább nincs értelme várnom egy téli ruhával. Sajnálom,nem tudom mi történt:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++ A partner kedves, precíz és pontos. Nem csoda ha minden könnyen, egyszerűen ment. Részemről: köszönöm. Másoknak természetesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MyKriszta_v (1270) (Eladó)
Semleges
2007.11.08. 12:49:32
36817837
A licitáló későbbi fizetési lehetőséget kért, ez idő közben történt tragédia miatt nem kívánta átvenni a terméket.Erről értesített, hogy ne várjak. Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nuclearboom (1395) (Eladó)
Pozitív
2007.10.21. 22:45:59
37995453
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
