opocka (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Gyors,pontos,megbízható.Bátran ajánlom.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, minden a megbeszéltek szerint zajlott, csak ajánlani tudom másoknak is! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olivabigyo (355) (Eladó)
Semleges
2013.12.05. 08:34:59
1831241960
A "kedves" vevő nem ismeri a vatera szabályzatát, miszerint a terméket 14 napon belül kell eljuttatni a vevőhöz, ehhez képest 6 munkanapon belül megkapta a terméket, és mégis képes volt semleges értékelést adni elég szánalmas...nem ajánlom senkinek!------szívem szerint negatív értékelést adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olivabigyo (355) (Eladó)
Semleges
2013.12.05. 08:34:30
1831241972
A "kedves" vevő nem ismeri a vatera szabályzatát, miszerint a terméket 14 napon belül kell eljuttatni a vevőhöz, ehhez képest 6 munkanapon belül megkapta a terméket, és mégis képes volt semleges értékelést adni elég szánalmas...nem ajánlom senkinek!------szívem szerint negatív értékelést adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilvasi_ (608) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 13:26:16
1737590729
Gyors, pontos, megbízható Vásárló! Jó szívvel ajánlom másoknak is! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.19631909.dekor-varazs (1735) (Eladó)
Pozitív
2013.02.01. 10:06:24
1707374633
Kedves, szimpatikus, jó kapcsolattartó Vásárló! Köszönöm a vásárlást és a megrendelést! CSUPA: ++++++++++++++++....! Üdv : Miki Dekor-Varázs
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szupernagyker (1101) (Eladó)
Pozitív
2012.05.08. 19:21:25
1583368193
Nagyon kedves, gyors, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást! -és nem utolsó sorban a bizalmat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt vásárló.Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.