262189.bakosadams_v (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
notebookalkatreszek (315) (Eladó)
Semleges
2007.05.20. 22:55:09
25741546
Megbízható, korrekt partner, de sajnos az üzlet nem jött létre. Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. Értékelésem: POZÍTIV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SpeedyJoe_a (230) (Eladó)
Negatív
2007.05.20. 15:41:40
24821825
Az aukció lezárult, sikeresen. A tranzakció nem, mert a vevő egyszercsak valamiért bizonytalannak érezte az "aukció" kilétét. Amikor éppen nála volt a labda. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő email-váltások után egyszercsak, adott egy semleges feedbacket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
60428.computerteka_v (841) (Eladó)
Semleges
2007.05.15. 07:29:42
22893150
Minden rendben volt korrekt partner.
Másik fél: Minden ok. Megbizható vaterás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
476123.petrekovits_v (434) (Eladó)
Pozitív
2007.05.11. 13:12:54
23868263
Megbízható és korrekt! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aperitiv_a_hu (52) (Eladó)
Pozitív
2007.04.14. 18:23:23
22604975
Korrekt, megbízható vaterás, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Ajánlom mindenkinek. Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Érdkekes mindig be van msn re jelentkezve pedig külföldre kellet utaznia egycerünn lett volna azt mondani öreg nincs pénzem elcsesztem.
Másik fél: Érdekes a válaszod vagy inkább a magyarázatod. Kedves eladó!!! Megbeszéltük a részleteket korábban és megeggyeztünk hogy akkor tárgytalan az üzlet. Ahoz hogy én vagyok e msn-en vagy nem ahoz szerintem semmi közöd, vagy ha már itt tartunk hallottál e arról hogy mobil telefonról vagy notiról való bejelentkezés???
Elég gyerekes negatív kritika ez tőled pedig az ember nem ezt várná egy "rutinos" vaterástól
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
POZITÍV VÉLEMÉNY: a vevő az árverés lezárása előtt jelezte, hogy időközben máshol egy másik hasonló terméket vásárolt. Mivel időben szólt, én ezt nagyon korrektnek tartom, így a véleményem +++ POZITÍV +++
Másik fél: Igen. Valóban igy történt egyébként Korrekt partner
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
