UsagiIvett (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Jó vaterás ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Extragyors es megbizhato vateras! Batran ajanlom mindenkinek! Koszi a vasarlast!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres adás-vétel! Ajánlom mindenkinek! Gyors, pontos, rugalmas!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves, korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, rugalmas vevő. Köszönöm! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
110524.davenika2 (1313) (Eladó)
Pozitív
2007.11.23. 20:18:19
43381666
Köszönöm, minden a legnagyobb rendben ment, csak ajánlani tudom, tökéletes vaterás! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 3 hét elteltével - bár azt mondta, hogy kell neki a termék, többszöri ígérete ellenére - a mai napig mégsem fizette ki a vételérát. Eddig egyetlen problémamentes licite nem volt nálam... Nem ajánlom, megbízhatatlan, KOMOLYTALAN vaterás!
Másik fél: Sajnos nem tudtam időben kifizetni a terméket, így negatívot kaptam. Sajnálom. Az eladó nem megértő, és türelmetlen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK! volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AniMangaHU (402) (Eladó)
Semleges
2007.08.08. 13:53:24
32226301
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat "véletlenül" adta meg, a terméket nem kívánta átvenni a villámár összegéért.
Másik fél: Csak haladékot szerettem volna kérni, de nem lehet, mert türelmetlen eladó, és nem megértő egyáltalán.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
