Lazy_a (-1) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
RUTINOS ÚJRAREGISZTRÁLÓ !!!
Úgy osztja a negatívot, mint a rutinos Vaterás.
Milyen néven futunk veled újra össze ?
Másik fél: Nem éretem, miért kaptam negatívot! Én meg nyertem egy aukciót és el szeretem, volna hozni, de ügye eladták vaterán kívül! Ezért is jár negatív értékelés? 2-3 honapja vagyok be regisztrálva ugyan evvel a névvel, telefonszámmal! Ez gyenge próbálkozás: (RUTINOS ÚJRAREGISZTRÁLÓ !!!) csak, azért hogy tudjon negatívot adni. Idéznék a leveléből: Ne haragudj, de mint a terméknél ki is írtam, Vaterán kívül már elkelt.
Ez az aukcióm előtt is fent volt már a klíma rég óta, de akkor érdeklődés,
Illetve fizetőképes ügyfél hiányában újra indítottam az árverést, de közben
A kollégám eladta.
Kérem szíves megértésedet. Megértésedért cserébe pozitívan foglak értékelni,
Amennyiben én is pozitív értéke
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
