CHiP292 (13) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment, megbízható vevő. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mediaodi2 (2436) (Eladó)
Pozitív
2015.07.23. 11:19:34
2097119285
Minden rendben ment,gyors,pontos,korrekt partner:+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
centrumzoo (2933) (Eladó)
Pozitív
2014.06.23. 22:47:11
1919275874
Megbízható vásárló, ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
centrumzoo (2933) (Eladó)
Pozitív
2014.06.23. 22:47:11
1919275856
Megbízható vásárló, ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
centrumzoo (2933) (Eladó)
Pozitív
2014.06.23. 22:47:11
1919275868
Megbízható vásárló, ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
centrumzoo (2933) (Eladó)
Pozitív
2014.06.23. 22:47:11
1919275859
Megbízható vásárló, ajánljuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Pozitív
2013.02.10. 08:51:31
1695783059
Minden a legnagyobb rendben ment. Köszönöm. Csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.murmillo1 (112) (Eladó)
Pozitív
2013.01.12. 19:31:25
1697167334
Gyors , pontos , megbízható partner ! Mindenkinek ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1569233.bpeter77store (1367) (Eladó)
Pozitív
2011.12.08. 20:59:04
1494043775
Kedves, gyors, korrekt, egy szóval: PROFI vásárló!!! Tiszta szívemből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, s remélem még lesz lehetőségünk üzletet kötni! Az értékelésem természetesen csupa-csupa POZITÍV!!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1569233.bpeter77store (1367) (Eladó)
Pozitív
2011.12.08. 20:59:04
1494043778
Kedves, gyors, korrekt, egy szóval: PROFI vásárló!!! Tiszta szívemből ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást, s remélem még lesz lehetőségünk üzletet kötni! Az értékelésem természetesen csupa-csupa POZITÍV!!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikmobil (69) (Eladó)
Pozitív
2011.06.27. 09:53:13
1461030497
Megbizható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pcbuildhu (738) (Eladó)
Pozitív
2011.03.19. 12:28:26
1440605758
Megbízható vásárló. Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2010.08.21. 10:12:54
175731564
Maximálisan pozitív! Korrekt, gyors kommunikatív partner, ajánlom! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fitnessguru (1863) (Eladó)
Pozitív
2010.05.13. 12:50:02
169539215
Minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Megbizható korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
progamershophungary (3518) (Eladó)
Pozitív
2009.11.06. 19:56:15
155936630
Minden a megbeszéltek szerint !!! Ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
progamershophungary (3518) (Eladó)
Pozitív
2009.09.02. 12:01:16
152452578
Minden a megbeszéltek szerint !!! Ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
746536.Donconsole22 (938) (Eladó)
Semleges
2009.04.21. 17:54:43
145733042
Korrekt, megbízható, bátran ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Minden rendben zajlott, a semlegest nem értem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sobri-Joska (1819) (Eladó)
Semleges
2008.11.08. 22:54:08
102984378
Üdv! Szuper vaterás,licit után jött egy mail,hogy mégis más lesz az ajándék stb,partneremet gyorsan kommunikáló ruugalmas,jó vaterásnak ismertem meg,bátran ajánlom!
A részemről semmi gond,nem vagyok idegbeteg,mint sok más eladó aki egyből nyomja a negatívot :) ,semlegessen is csak azért értékelem,mert a vatera máshogy nem engedi ha nem valósult meg az üzlet. Ha mégis ez kellene,mostanában már beföldről postázom a termékeket ajánlottan,nem tud elveszni , köszönöm,üdvözletem küldöm
Másik fél: üdv! korrekt vaterás, megértő volt, az hogy nem jött létre a vásárlás, az én hibám volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
