alpinestarsbolt (21) 83.87% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
asd asd asd asd asd
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korekt és megértőek voltak velem szemben!!!!! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alapvetően csak magamat híbáztathatom. Mert elhittem hogy ez egy eredeti North hátizsák!!!! A felirat szerint igen, inkább úgy hívnám hogy ROMÁN NORTH FACE!! De nem baj ezt is megtanultam:-))) Alapvetően a postázással, a pontossággal, nem volt gond csak a csomag tartalmával:-(((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors partner.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már mindegy, mert ha minden igaz, már kizárták!!! Amúgy aki hasonlót is lát, kerülje el messzire. Csak replikákat árulnak...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moderator76 (768) (Eladó)
Pozitív
2007.07.25. 20:38:12
30255075
Megértő vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, sajnálom, hogy letiltották az eladót a Vateráról!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendeben volt, a szállítás is gyorsan ment. A termékkel is megvagyok elégedve. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiraly a cucc koszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inkorrekt.Alkalmatlan még a kommunikációra is.Egy selejt ez a user.Senki szóba ne álljon vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő inkorrekt,trágár,nemhogy üzleti partnernek de még az emberi létre sem alkalmas.Senki ne üzleteljen vele.Köszönöm hamar rendben megérkezett!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors ,korrekt üzletmenet. Nagy szeretettel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.128720.szivar_v (483) (Eladó)
Negatív
2007.07.15. 11:05:41
28270505
Lehetetlen kapcsolatot felvenni vele! Ennek az embernek is homokozolapatot adnek inkabb a kezebe!!!! Halistennek inaktiv most mar!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.128720.szivar_v (483) (Eladó)
Negatív
2007.07.15. 11:04:27
28371566
Ennek az embernek is homokozolapatot adnek inkabb a kezebe!!!! Halistennek kidobtak!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.182015.endre. (717) (Eladó)
Negatív
2007.07.14. 20:00:39
29609963
Primitív gyökér! Életében nagyobb öröm ne érje!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Simlis kis hülye gyerek!182015.endre. (717) (Eladó)
Negatív
2007.07.14. 19:59:28
29609968
Primitív emberke,primitív játszadozás! Mivel már inaktív: no comment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Simlis kis hülye gyerek!182015.endre. (717) (Eladó)
Negatív
2007.07.14. 19:57:43
28802262
Az életében nagyobb élvezete ne legyen! Mivel már inaktív,no comment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Simlis kis hülye gyerek!Gyors, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szalokaptafa (91) (Eladó)
Negatív
2007.07.08. 20:48:23
29681913
Megbízhatatlan, szavahihetetlen ember. Licitál, s a nyert licit után emailben közli, hogy nem kell a termék.
Más normális vaterások elöl veszi el a lehetőséget. Ilyen embernek nincs helye a vaterán. Nálam tiltóra került!
Másik fél: Sajnos az illeto hamis keszulekekkel kereskedik, melyek hasonlitanak ugyan az eredetire de olcso utanzatok, idokozben feny derult ra hogy tele van a kinai piac ezekkel es tized (!!!) aron lehet hozzajuk jutni, az esetet jelentettuk a Vateranak hiszen ez mar nem csak affele turpissag de konkretan torvenytelen.
Profi cucc,nagyon jó áron,gyorsan és pontosan. Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árút megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos, gyors partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MInden rendben lezajlott,gyors, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, türelmes partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden o.k.! Remek vaterás!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott, az eladót feltétlenül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hidegkutine (569) (Eladó)
Pozitív
2007.06.01. 10:48:08
24919843
Megbízható vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt, pontos partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
249040.lerababa (144) (Vevő)
Pozitív
2007.05.17. 12:05:05
25127437
korrekt eladó!minden rendben zajlott le!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
