281900.sanchy_a (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Már eladta máshol . Feleslegesen kicitáltatott..
Másik fél: Valóban eladtam máshol, de amikor feltettem vaterára, még nem tudtam hogy el fog menni. Ő azt hitte hogy itt zárhatom a licitet, tévedésben van, itt olyat nem lehet. Nem tudom honnan gondolta hogy az ember egy dolgot csak egy helyen árul. Lehet hogy ő úgy tenné, de szerintem az igen érdekes eladási mód lenne. Azt hiszem a negatív értékelés kicsit erős...
Megbeszéltünk, hogy várok egy hetet, aztán majd akkor küldi el postán. Soha többet nem vette fel a telefont.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható, alkuképes partner. Mindenkinek bátran ajánlom, remélem máskor is üzletet köthetünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hozzáállás pozitiv,sajnos a termék gyári ismertetése hiányos volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
122091.hpistike_v (342) (Eladó)
Pozitív
2005.10.18. 01:11:29
3897055
Rugalmas, gyors, megbízható üzletfél, szívesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre üzlet, mert időközben eladta az árut, de amikor gépközelbe került erről azonnal tájékoztatott engem. Ezt pozitívan értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon rendes és segítőkész. Ajánom bárkinek(mint eladót)mert tényleg nagyon rendes. Szerintem nyugodtan bízzatok meg benne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
