szilver4 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Amikor tölem vásárolt még más volt a neve de hip-hop nevet változtatot!Az elején nem lehetett elérni és utána még ö volt felháborodva hogy én miért nem kerestem, telefonszám nem élt csak e-mail.Ilyen link alakkal nehéz felvenni a kapcsolatot...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem vette át az árut...
Másik fél: A 0-s visszajelzéssel rendelkező partner azt állítja, hogy többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Érdekes módon sem, telefonon sem e-mailen nem jelentkezet így nehéz üzletet kötni. A visszajelzésekből kiderül, hogy aki akart az eltudott, érni csak neki nem sikerült egyedül.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
orrekt ügyfél, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat nem tudok róla mondani, mivel amikor kerestem nem tartózkodott a városban. Annyiban maradtunk, ha itthon lesz, akkor keresni fog. Azóta én várok... :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet megtörtént, korrekt, gyors ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.