otb4cg (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
DominikesSzilvi (418) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 10:51:54
1773557150
Minden rendben zajlott! Korrekt partner! AJÁNLOM! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DominikesSzilvi (418) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 10:51:54
1773799181
Minden rendben zajlott! Korrekt partner! AJÁNLOM! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DominikesSzilvi (418) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 10:51:54
1778020307
Minden rendben zajlott! Korrekt partner! AJÁNLOM! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DominikesSzilvi (418) (Eladó)
Pozitív
2013.07.18. 10:51:54
1778314583
Minden rendben zajlott! Korrekt partner! AJÁNLOM! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
decemberegy (1486) (Eladó)
Negatív
2013.03.21. 09:45:34
1721390630
Kedves 1 pontos/holnap új névvel regisztrálok/vásárlónk minden ok nélkül stílusra hivatkozva semlegest adott.Csak tippelni tudok,hogy bosszúból mert nem vittem a Klinikákhoz az árut,de leírtam világosan i+ rov.ban,hogy az általam megjelölt helyen.Amit nem olvasott el.Joga van semlegest adni,csak ha gondja van velem, közölje,ne a hátam mögött ügyködjön.Ha mégis,akkor idézzen a levelemből mi volt sértő /az 500 karakterbe belefér/mert így ez kamu ízű.Egyébként aki talizik vele látja "ki ha én nem"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1489446.graz01 (1273) (Eladó)
Pozitív
2012.03.26. 11:24:54
1554796799
Minden rendben ment.Köszönöm.Csak++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
