2862454.Zsuzsi959 (5) 57.14%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tearozsa23 (879) (Eladó)
Negatív
2012.08.22. 07:04:35
1556423102
A vevő több megkeresésre sem reagál hónapok óta. Türelmes voltam nagyon, most viszont már én nem tudom használni a menürendszeremet az Ő tisztességtelensége miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,de tovább nem tudok várni,46 napot vártam így is az utalásra,hiába,csak hitegetett állandóan!!!!Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.titanzsolt (117) (Eladó)
Semleges
2012.05.06. 15:22:09
1570820027
korrekt partner! ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1706650.gsmdebrecen (4341) (Eladó)
Pozitív
2012.05.06. 12:34:14
1559827811
ok volt minden,csak ajánlani tudom a vásárlót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megadjaaniko (6429) (Eladó)
Negatív
2012.05.06. 10:43:05
1566581801
Postaköltséget 1 hónap után küldött, de a terméket máig sem fizette ki, leveleimre nem válaszol, sajnálom. Türelmesen vártam....sokáig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megadjaaniko (6429) (Eladó)
Negatív
2012.05.06. 10:41:09
1566577970
A Vevő nem fizette ki a terméket, bár ígérte. Utalt 1080-forintot postaköltségre( 1 hónap után) ....nem értem, a termék 6 hét után sem lett kifizetve...sajnálom, nekem azért jutalékfizetési kötelezettségem van....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megbeszélt határidőig nem vette át a megnyert termékeket. Sajnálom.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megbeszélt határidőig nem vette át a megnyert termékeket. Sajnálom.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2012.05.04. 17:45:50
1569969542
Köszi mindent, csakis++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2012.05.04. 17:45:23
1566797981
Köszi mindent, csakis++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Babavar1 (10657) (Eladó)
Pozitív
2012.05.04. 17:45:23
1559706155
Köszi mindent, csakis++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nikolett1121 (1443) (Eladó)
Pozitív
2012.05.03. 22:48:26
1568962337
Mélységesen csalódtam, remélem a Kedves Partner tudja, hogy miért...! Ez már övön aluli volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nikolett1121 (1443) (Eladó)
Pozitív
2012.05.03. 22:48:26
1568460620
Mélységesen csalódtam, remélem a Kedves Partner tudja, hogy miért...! Ez már övön aluli volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ManuellaMarket (13327) (Eladó)
Negatív
2012.04.28. 20:58:10
1562777240
ennyi.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves türelmes igazán mindenkinek szívből kívánok ilyen eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.esztike86 (104) (Eladó)
Semleges
2012.04.28. 15:41:59
1563841823
Másfél hónapot vártam, többszöri megkeresésemre sem kaptam meg sajnos a pénzt, nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.LEGSZERX (9108) (Eladó)
Pozitív
2012.04.25. 20:49:17
1565341907
Minden rendben lezajlott, gyorsan fizető vásárló. Köszönjük a rendelést, használja a terméket megelégedéssel. További sikeres vaterázást kívánunk: LEGSZERTECH http://www.vatera.hu/listings/index.php?ob=1&obd=1&us=LEGSZERTECH
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patrof927 (1216) (Eladó)
Negatív
2012.04.25. 09:21:23
1571049251
nem jelentkezik, pedig már 1 hónapja leütötte a két terméket, de látom másnak is volt vele ilyen problémája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.takuma1 (3606) (Eladó)
Semleges
2012.04.24. 14:45:47
1569005045
Sajnos nem tudok tovább várni, a vatera nem enged belépni míg nem értékelem. Eddig nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.takuma1 (3606) (Eladó)
Semleges
2012.04.24. 13:52:46
1564459202
Sajnos nem tudok tovább várni, a vatera nem enged belépni míg nem értékelem. Eddig nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, gyors vásárló. Mindenkinek csak ilyen jó vaterást kívánok. A terméket postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ersching1974 (195) (Eladó)
Semleges
2012.04.23. 14:40:30
1570552952
Nem sikerült időpontot eggyeztetni ,nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült időpontot eggyeztetni.Minden a megbeszéltek szerint zajlott!Korrekt partner!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szveta2009 (3443) (Eladó)
Negatív
2012.04.23. 09:40:38
1561637393
A vevő a termékért nem jelentkezett, a küldött e-mailre nem válaszolt, a megadott telefonszám nem létező.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő a leütött terméket nem vette át, a küldött e-mailre nem válaszolt, a megadott telefonszám nem létező.rouletteredodd (1546) (Eladó)
Negatív
2012.04.21. 18:41:00
1562131430
Ígéretet én is kaptam a fizetésre,de abból nem lett semmi!Ezzel 40ezer forinttal károsított meg a "vevő"!HATALMAS NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő sajnos nem utalt, így negatívat kell adnom. Először arra hivatkozott, hogy véletlenül kitörölte az e-mailemet, amiben az adatokat voltak az utaláshoz (újraküldtem), utána jön a Húsvét, ezért nem ér rá. Lassan 1 hónapja várok, de most már egyáltalán nem reagál az e-mailekre. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ne haragudj,de nem tudok tovább várni az utalásodra. Mondjuk sokkal korrektebb lett volna ha már az elején szólsz,hogy bocs,de mégsem kell...nem vagyunk egyformák...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pussymacska_v (944) (Eladó)
Negatív
2012.04.19. 18:15:22
1558400540
Már több,mint 1 hónapot vártam.Csak ígérget.A pénzt a mai napig nem kaptam meg.Mástól vette el a lehetőséget.Nem értem minek licitál az ilyen.Ha kifizeti vissza vonom a negatívat.Üdv.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.miden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék hibátlan. Az eladó kedves, készséges és KORREKT. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rengelhanna (321) (Vevő)
Pozitív
2012.04.17. 19:45:27
1571343302
Kedves bájos aranyos,mindenkinek szívből ajánlom.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.-woodooka- (443) (Eladó)
Pozitív
2012.04.16. 11:38:21
1568061848
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szegalex (2850) (Eladó)
Pozitív
2012.04.15. 19:42:47
1556872010
Szimpatikus, kapcsolattartó partner, köszönöm a vásárlást! Szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szegalex (2850) (Eladó)
Pozitív
2012.04.15. 19:42:47
1556871494
Szimpatikus, kapcsolattartó partner, köszönöm a vásárlást! Szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.motivaciotextil (3796) (Eladó)
Semleges
2012.04.13. 08:30:05
1565911301
Többszöri megkeresésé ellenére sem volt hajlandó utalni.Sajnálom, hogy megtalálta az oldalunkat, s feleslegesen dolgoztatott.Nézve a minősítéseit nem ajánlom .Semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem utalta a vételárat.1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Negatív
2012.04.13. 06:35:16
1563508241
Csak ígéretek jöttek. Lassan egy hónapja várok a semmire....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Negatív
2012.04.13. 06:34:52
1565446667
Csak ígéretek jöttek. Lassan egy hónapja várok a semmire....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ticocicaja (1633) (Eladó)
Semleges
2012.04.12. 19:19:14
1562612417
az adásvétel 18 nap után végülis megtörtént.kicsit több kommunikációt javaslok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nehézkes volt a kommunikáciolcsilla16 (128) (Eladó)
Pozitív
2012.04.12. 12:11:59
1563996365
Kicsit lassan, de megtörtént a vásárlás. :) A partner végig tartotta a kapcsolatot velem, kedves, kommunikatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erzso1973 (595) (Eladó)
Pozitív
2012.04.12. 11:44:14
1567877876
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ugyan a tranzakció az én hibámból nem jött létre, a vevő megértő volt, ezért én csakis pozitívat adok érte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.leütötte a terméket, aztán nem jelentkezett érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem jelentkezett, inaktív felhasználó a vaterán.Többszöri megkereséseimre, leveleimre nem reagált. A kapcsolatot meg sem próbálta felvenni velem. Felháboritó ez a fajta magatartás.Szerintem az ilyen fajta hozzáállás ezen a piactéren elfogadhatatlan, és nem megengedett.Remélem nem olyan vásárlókkal hozza össze a sors, mint ő maga! Ezt a hozzáállást csak negativan tudom értékelni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Maximálisan megbízhatatlan. Ugyan kaptam tőle egy pozitív értékelést, miszerint megbízható és pontos partner vagyok, és másoknak is bizalommal ajánl, de az adásvétel nem történt meg. Eleinte ígérte, hogy átveszi a terméket, de időpont és helyszín egyeztetésére sosem kerülhetett sor, nem adott konkrét választ megkeresésemre. Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy ideig volt ígéret az átvételt illetően, aztán se szó, se beszéd.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom nem szeretek neagtivat adni... de sokszoros megkeresésre sem jelentkezett a vásárló.. és erre nem mentség a nem voltam gépnél, vagy a rossz az emailcimem... ő is kereshetett volna engem!!! Sajnálom egyértelmü negativ!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt,készséges,eggyüttműkődő.Nagyon jól ment minden,a szállítással kapcsolatban is eggyüttmükődő volt.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és szimpatikus partner, AJÁNLOM MINDENKINEK, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kathybaby5 (80) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 09:29:28
1563379937
Köszönöm szépen, minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.coolezashop (361) (Eladó)
Pozitív
2012.03.30. 22:42:06
1568060543
Minden rendben zajlott, fizetőképes kommunikatív, és főleg türelmes partner. Remélem visszatérő vevőm lesz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
