2878130.gallbaross (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kaszperke (1335) (Eladó)
Negatív
2012.04.25. 12:40:07
1574031404
Nem vette fel a kapcsolatot többszöri megkeresés ellenére sem!Nem ajánlom senkinek sem!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.penge78_a (698) (Eladó)
Negatív
2012.04.18. 10:59:38
1559868494
Másfél hónappal ezelőtt ütötte le a csomagot,azóta várom az utalást.Többször kerestem e-mailben,sms-ben,telefonon is.Egy darabig az volt a válasz,hogy nemsokára utal,de ez nem történt meg.Múlt héten még egy sms-t küldtem,nem kaptam választ.Ma felhívtam,felvette ugyan,de amikor elmondtam,hogy miért keresem nem szólt bele és letette. Amikor visszahívtam már fel sem vette a telefont.Nem szeretek negatívot adni,de azt sem ha szívatnak.Elég lett volna,ha azt mondod mégsem kéred.Ez így negatív!-------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tyukanyocska (930) (Eladó)
Negatív
2012.04.11. 08:54:49
1554194741
"Figyelem! Ez vállalkozói számla, ide személyesen befizetni TILOS! Az legalább 500 Ft-ba kerül! Amennyiben személyesen szeretnél fizetni, ezt jelezd, mert akkor másik számlaszámot adok!" Ennek ellenére személyesen fizette be. A költség megtérítésétől elzárkózott, visszalépett a vásárlástól. A pénzt visszautaltam. Sok szerencsét az eladóknak hozzá, köszönöm, én nem kérek belőle.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: intellektuális problémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt,köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vásárló. Minden tökéletesen ment! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2281422.silvercross (100) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 12:53:21
1555227446
A tranzakció sikeresen lezárult, pontos, megbízható vaterás, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Kedves,gyors,pontos,kommunikatív vásárló.Köszönöm!Ajánlom+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, korrekt vásárló, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaktusz14 (256) (Eladó)
Pozitív
2012.03.12. 13:28:44
1551462926
Gyors,megbízható,ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
