telexta7_v (51) 98.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves,figyelmes és segítőkész vaterás. A megnyert termék kiviváló állapotban van. Köszönöm! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben zajlott le, pontos, segítőkész volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben volt! Csak ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon türelmetlen eladó.Semmi más elérhetőséget nem adott egy telefonszámon kivül.Semlegest adtam volna de időm nem volt mert leértékelt.
Másik fél: 2 hét alatt még meg sem keresett. Én többször kerestem. A vatera megadta a tel számom és e-mail címem. Én hívtam és e-mail-t és sms-t is küldtem neki. Erre nem nagyon reagált. Nem korrekt. Ha azt üzente volna hogy várjak azt megértem de semmi ilyet nem mondott. Megbízhatatlan. Nekem ne adjon olyan negatív visszajelzést aki nem veszi át a megnyert árut. Vagy ha nincs rá keret akkor ne licitáljon!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner nem pont ezt a teméket kereste
de gyors és korrekt,csak ajánlani tudom.
Másik fél: Nagyon korrekt megértő partner. Nyugodtan ajánlom mindenkinek. Sok sikeres üzletet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
127102.fankyboy (113) (Vevő)
Pozitív
2007.08.05. 11:56:39
31087767
csak ajánlhatom korrekt megbízható vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött,nagyon korrekt üzletfél mindenkinek ajánlom.Üdv:Soma
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas partner.
A sikertelenség oka:a belső elrendezés nem felelt meg az elképzeléseinknek.
Másik fél: korrekt partner. Figyelmes.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
188294.claudia84 (1) (Vevő)
Pozitív
2007.02.16. 00:41:20
17452123
megértette a tévedést.Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
NO Comment
Másik fél: ..............
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korekt mindenkinek ajálom még várt is rám! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, pontos, korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbizható, korrekt és becsületes partner! Ilyent csak ajánlani tudok mindenkinek, Remek Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
