oriasviktor (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Adott és kapott értékelések listája
A termeket villamaron utottem le, sugos lett volna... A megadott mail cím nem él, a megadott telefonszamot nem lehet hivni. Csatlakozom az elottem szolohoz -- oriasviktornak nem kellene a Vateran kereskednie (igy nem is fog), Partnerkent hatarozottan NEM javaslom!!! R2D2
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem lehetett vele felvenni a kapcsolatot!
Így aztán 3-hét mulva feladtam.
Másik fél: pukkadj meg
