291402.Zsoller_v (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
425721.super_power (-2) (Vevő)
Negatív
2005.10.16. 19:38:01
3842080
ez egy hzazug dög! senki ne licitáljona cucaira! azt állitja eladta aterméek erre a haverjai ott licitálnak nála! bazzsa meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, rugalmas partner. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors volt, korrekt és nagyon jó árút küldött minden tartozékkal együtt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbeszéltük az árat,a postázást, leütöttem a licitet, majd másnap közölte, hogy másnak adja el a telefont vaterán keresztül. Az ilyen NE hirdessen a vaterába! NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Másik fél: :D
amugy ez nem az én hibám volt,hanem az h 18ért flraktam neked de közbe a 23ezres eredeti fenntmaradt.és azt is leütötték!szal 2en ütöttétek le ugyanazt a terméket csak a másik ember 5000rel többet ad érte + a postaköltséget is állja.ha most full komolyan belegondlonunk te nem annak adnád el aki többet igér érte?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozití! Mindenrendben. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
