29170.Karolyka027 (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala

70% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
70% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 7 7 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 10 10 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.04.10.
Utolsó belépés: 2006.04.28. 20:20
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

hazvadasz (1187) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.06.13. 16:51:11

Termékkód

7557768

Ejnye-Bejnye Kis "Károlyka", Mért licitálsz így sunnyogva? Nem jel'keztél, nem is írtál, Helyed lett a tiltólistán! :-(((

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

193357.lazarpeti (142) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.06.05. 20:44:12

Termékkód

7308083

A licit vége április 29én volt. Az adásvétel azóta nem jött létre. A vevő nem keresett, mire én felhivtam, közölte kell a VHS. Megadtam neki a számlaszámomat, ahová azóta sem küldte el az összeget. Másfél hónap várakozás után úgy gondolom jogos a negatív. Arra leszek még kiványcsi, hogy ezek után én is negatív vagy semleges értékelést kapok-e, mert ha igen akkor még önkritikája sincs. Még egy: Amennyiben egy héten belül megtörténik az adásvétel, töröltettem a negatív értékelését.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Polsa (260) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.05.24. 09:17:48

Termékkód

7510131

Minden OK.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

baby20_a (125) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2006.05.24. 07:52:35

Termékkód

7518302

1éve Vaterázok,de eddig még senkinek sem adtam negatív értékelést.A vevővel telefonon vettem fel a kapcsolatot az aukció lezárását követő napon.Elkértem a címét,postai utánvéttel kérte a csomagot.A csomag el is ment,majd kb.másfél hét után visszajött.Még ezek után is megadtam neki az esélyt a vásárlásra,de ha telefonon hívtam vagy elutasított,vagy az anyja vette fel a készüléket,aki semmit sem tudott.Több email küldése után sem jelentkezett.Köszönöm a becsületességét,a veszteségemet! Egy kismama

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át az utánvétes csomagot, utánna pedig többszöri keresésre sem jelentkezett.
Felhasználó

zéró (1188) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.05.17. 06:35:08

Termékkód

7341726

Minden rendben volt, rendes, megbízható, pontos. Ajálom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Kisandi_v (66) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.04.27. 09:17:33

Termékkód

7461787

Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

goer59 (933) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.04.23. 10:30:59

Termékkód

7311359

Az adásvétel a megbeszéltek szerint létrejött, köszönöm.Megbizható, korrekt partner.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

15496.SEGELN (453) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.04.20. 17:14:46

Termékkód

7098513

Megbizhato,pontos,mindenkinek ajanlom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Medde (1344) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.04.19. 10:17:42

Termékkód

7356485

Korrekt, megbízható, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ctamas (588) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2006.04.18. 17:45:19

Termékkód

7231683

Minden rendben ment, szimpatikus, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.