29170.Karolyka027 (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ejnye-Bejnye Kis "Károlyka", Mért licitálsz így sunnyogva? Nem jel'keztél, nem is írtál, Helyed lett a tiltólistán! :-(((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.193357.lazarpeti (142) (Eladó)
Negatív
2006.06.05. 20:44:12
7308083
A licit vége április 29én volt. Az adásvétel azóta nem jött létre. A vevő nem keresett, mire én felhivtam, közölte kell a VHS. Megadtam neki a számlaszámomat, ahová azóta sem küldte el az összeget. Másfél hónap várakozás után úgy gondolom jogos a negatív. Arra leszek még kiványcsi, hogy ezek után én is negatív vagy semleges értékelést kapok-e, mert ha igen akkor még önkritikája sincs. Még egy: Amennyiben egy héten belül megtörténik az adásvétel, töröltettem a negatív értékelését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1éve Vaterázok,de eddig még senkinek sem adtam negatív értékelést.A vevővel telefonon vettem fel a kapcsolatot az aukció lezárását követő napon.Elkértem a címét,postai utánvéttel kérte a csomagot.A csomag el is ment,majd kb.másfél hét után visszajött.Még ezek után is megadtam neki az esélyt a vásárlásra,de ha telefonon hívtam vagy elutasított,vagy az anyja vette fel a készüléket,aki semmit sem tudott.Több email küldése után sem jelentkezett.Köszönöm a becsületességét,a veszteségemet! Egy kismama
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át az utánvétes csomagot, utánna pedig többszöri keresésre sem jelentkezett.Minden rendben volt, rendes, megbízható, pontos. Ajálom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel a megbeszéltek szerint létrejött, köszönöm.Megbizható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
15496.SEGELN (453) (Eladó)
Pozitív
2006.04.20. 17:14:46
7098513
Megbizhato,pontos,mindenkinek ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, szimpatikus, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
