295402.Asztagi_v (10) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Korrekt,megbizható eladó!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
940465.annyesz (4) (Vevő)
Negatív
2009.05.12. 22:03:15
133041286
A fzetesi tranzakcio letre jött .
Az aru gyorsan meg is erkezett összetörve .
Irtam egy par sort erröl a problemarol az eladonak , de valaszt nem kaptam.
Másik fél: Semmi emailt nem kaptam ezzel kapcsolatban!!! A telefonszámomat is automatikusan elküldi a gép, szóval ott is elérhető vagyok. Vagy esetleg még egy emailt küldhettél volna. Természetesen az árut hibátlanul adtam fel ezer módon becsomagolva...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szerettem volna ha nem csak az egyforintos termékeimre vadászol, mert azon kívül nem érdekelt semmi. Szerintem az ilyen még az egyforintost sem érdemli meg. Negatívot azt viszont igen, mert egy hónap múlva küldted a pénzt, háromszor négyszer írtam hogy kell -e, mert meghírdetem újra. hasznom egy szál se belőle, csak annyi hogy ismét találkoztam egy potyalesővel. Remélem ilyen emberekkel nem gyakran hoz össze a sors, aki csak ingyen vásárol, és még van képe kritizálni! Nem ajánlom senkinek sem!!
Másik fél: Nem csak 1Ft-os terméket vettem meg. A dzseki volt csak egy ft-os. Vettem 300 Ft-ért egy szakadt koszos hátizsákot, és egy csövesnek sem ajánlott 80 Ft-os mellényt. Ja, és a postaköltséggel is átvágott volna, hogy vegyek még több vacakot. Szóval ha te így én is így. NEGATÍV!!! A másik aukciós oldalról már le is tiltották. Ja és a pénzt egyből utaltam. Még aznap. Ráadásul még hazudik is!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
matepatrik (407) (Eladó)
Semleges
2009.04.20. 07:58:49
129595560
A partner türelme és megértése miatt,bár az adás-vétel nem jött létre csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létre,rajtunk kívüláló okok miatt,de a vevő nagyon türelmes és megértő volt,mindenkinek csak ajánlani tudom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható gyors partner!!!Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedvespiroska (6) (Vevő)
Pozitív
2009.03.24. 13:45:40
133041291
Minden rendben ment!!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden gyorsan és rendben ment!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, preciz partner, csomagolásban verhetetlen:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, pontos,gyors vaterás,várakozásomnak megfelelő árut kaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
526644.toji60 (130) (Eladó)
Pozitív
2009.02.14. 08:35:54
122243130
Korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
913345.jambo53 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 08:01:36
125397284
KORREKT MEGBÍZHATÓ VATERÁS,CSAK AJÁNLANI TUDOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
913345.jambo53 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 08:01:36
125397083
KORREKT MEGBÍZHATÓ VATERÁS,CSAK AJÁNLANI TUDOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
913345.jambo53 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 08:01:36
125397635
KORREKT MEGBÍZHATÓ VATERÁS,CSAK AJÁNLANI TUDOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
913345.jambo53 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 07:58:06
125714338
SAJNOS AZ ADÁSVÉTEL AZ ÉN HIBÁMBÓL NEM JÖTT LÉTRE.NEM ERRE A TIPUSRA GONDOLTAM.DE AZ ELADÓT CSAK POZITÍVVAL TUDOM ÉRTÉKELNI.KORREKT,MEGBÍZHATÓ,CSAK AJÁNLANITUDOM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt pontos ajánlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Örülök, hogy én értékelhetlek legelőször. Nagyon kedves, jó kapcsolattartó, megbízható, és korrekt vaterás! Öröm volt üzletelni Veled! Kívánok további sikeres adás-vételeket. Köszönöm a termékeket. Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
