2959450.valyizsuzsanna (-4) 16.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
jelczsanyi (1728) (Eladó)
Negatív
2012.05.14. 18:28:13
1570689197
bn ,gjklgkjdfujsrdj
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1945300.drvsz25 (1222) (Eladó)
Pozitív
2012.05.01. 21:23:25
1572533933
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
littlest-shop (753) (Eladó)
Negatív
2012.04.12. 12:27:54
1559110361
sajnos a megbeszélt határidőig az utalás nem történt meg,azt hiszem elég türelmes voltam a 4 hét várakozással! mivel az utolsó leveleimre nem jött válasz ezt csak negatívval értékelhetem! azért köszönöm a pozitív értékelésed!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbízhatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánlom,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megbeszélt időre nem küldted a vételárat, megbizgatatlan,link vagy,mert legalább írtad volna nem kéred a terméket,de pozitívot adsz, mint aki jól végezte dolgát, holott semmit nem rendeztél.Senkinek nem ajánllak,és kérlek ezek után mástól rendelgess a másik felhasználó neveddel is!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkerestem email-ben,többször,nem reagált.A telefonszáma amit megadott nem kapcsolható. Ennél tovább szoktam várni,de minden kapcsolat felvétel nélkül egyszer csak semleges értékelést ad,magyarázat nélkül.Felháborító, senkinek sem ajánlom.------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mucus28_t (154) (Eladó)
Negatív
2012.04.09. 12:28:06
1566622856
Megkerestem email-ben,sms-ben,stb,nem reagált,eddig vártam. Nagyon sajnálom,megértem,ha valakinek közbejön valami,de egy pár szavas visszajelzés akkor is elvárható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mucus28_t (154) (Eladó)
Negatív
2012.04.09. 12:27:05
1566514496
Megkerestem email-ben,sms-ben,stb,nem reagált,vértam rá majdnem két hetet,bár a termékleírásban egyértelműen fel lett tüntetve,hogy a nyertes három napon belül szállítsa el a terméket. Nagyon sajnálom,megértem,ha valakinek közbejön valami,de egy pár szavas visszajelzés akkor is elvárható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.