297228.qcora2 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
miután lezárult az aukció felhívtam, közölte hogy ő személyesen szeretné átvenni a 3000ftos!!! telefont,aminek én nem láttam akadályát,de ezek szerint azóta sem sikerült Szolnokra leérnie érte... Ez 2007 november végén történt azóta semmi reakció,én meg nem fogok könyörögni senkinek,azt hiszem eleget vártam.Egyszeri vaterás,felregisztrál,aztán meg havonta egyszer ha belép nem ajánlom senkinek csak azt,hogy kerüljék el nagy ívben,bár már most is inaktív....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Gondolom leütötte a terméket,de utólag nem kellett nekiCraftman_a (3117) (Eladó)
Semleges
2008.06.14. 18:31:45
67277650
Nem tudom mi lett mert a koléga nem értékelt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudom mi lett mert a koléga nem értékelt...397650.yxxxxy (119) (Eladó)
Negatív
2008.05.09. 17:17:40
67297106
ÁLTALÁBAN MINDEN EMBER HIBÁZIKI HA A LICIT VÉLETLEN VOLT AKKORT EGY TELEFONT VAGY EGY EMAILT MEG ENGETHETETT VOLNA ! HIVTAM NEM VETTE FEL ! SAJNÁLOM EZ VAN (az alaplapot meghirdetem mégegyszer)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szörnyü hogy az eladónak kell a vevöt figyelmeztetni hogy nyert valamit se Emailra se telefonra NEM válaszolt!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hardwerking (1116) (Eladó)
Pozitív
2007.11.29. 14:44:06
42746153
Minden ok, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbizható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
