mobilszigetgsm (-8) 10% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ez egy troger atvert mindenkit a penzt atutaltatta az arut nem kuldte el! Egyszeruen eltunt!! Undorito fereg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.error
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
..ez egy mocskos gennyláda..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mocskos kisebbségi banda.. Csalók és szélhámosok! Majd talán a rendőrök elcsípik őket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.303474.suranyi77_v (19) (Vevő)
Negatív
2005.06.27. 14:58:38
2396673
Átbaszás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A felhasználó valótlan!!! A pénz átutalása után eltűnt! Csaló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az árut előre kifizettem és még 3 hét után sem jött meg! telefonon sem tudom elérni! abszulult negatív élmények!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bizalom hiányában az üzlet meghiusult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én végül nem estem bele kelepcéjükbe. Szemét módon átvágtak sok becsületes Vaterást, előre kérték az utalást, s csak aztán postáztak volna... De nem tették...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó pozitívan ált a dolgokhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
