vassavatera (-1) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Átveréssel gyanúsított meg, aminek semmi alapja nem volt. Az átadásra nem is személyesen jött el, ennek ellenére a gép ki lett próbálva és tökéletesen működőtt! Saját költségemen, szívességből utaztam 70 km-t, hogy átadjam a gépet, pedig a költségek a vevőt terhelték volna.
Másik fél: RAFINÁLT CSALÓ módjára, kihasználva a vevő jóhiszeműségét eltitkolta a gép hibáját így jutottam egy használhatatlan géphez, mely néha azért működik ugyan :) , de CCD hibás. :( Az eladó elmondása szerint Veszprémben éppen ügyet intézett, mikor a gépet átadta, tehát egy fillérjébe sem került az átadás lebonyolítása. Telefont nem veszi fel, semmilyen egyezségre nem hajlandó! SENKINEK NEM JAVOSLAM HOGY PITE74-el üzleteljen!!! VESZÉLYES CSALÓ!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
